Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Ses Sistemli Yeni Ford Focus 3 İzlenimlerim

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Bende herkesin zevkine saygı duymaya çalışsamda...sizin gibi başıkıcı belli değil demiyorıum ama...hangi arabanın hangi seriyle başladığı ve kimin ne aldığı da çok umurum değil...ben kendi görüşümü ortaya koydum. hepimiz farklı begenilere sahip insanlarız sonuçta...bunu sokaga çıkınca anlamak zor değil...zaten herkes ne focusa biniyor nede bmw ye herkesin kendine uygun maddi manevi özelliklerine göre kalbinde yatan bir aslan vardır..benimde bu yatıyor alırım almam ama...ham derken sankim piçmodel gibi de denilirse bozulurum kimsede kusura bakmasın....

Üstad bozulmana gerek yok ki, tasarımını yapan sen değilsin ki, beğenmene zaten söz söyleyemem, ben sadece kendi bakış açımı yansıtıyorum, ve ilk aklıma gelen sözler de bunlar oldu.

Ben sana 5 serisinin altını da yakıştırmam ayrı mesele.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üstad bozulmana gerek yok ki, tasarımını yapan sen değilsin ki, beğenmene zaten söz söyleyemem, ben sadece kendi bakış açımı yansıtıyorum, ve ilk aklıma gelen sözler de bunlar oldu.

Ben sana 5 serisinin altını da yakıştırmam ayrı mesele.

ne biliyim agır sözler geldi..anlayana tabi de...bende size neler yakıştırıyorum biliyorsunuz...ama..işte insan demekki aklına geleni herzaman söylememeli..bende bu tasarımını begendim hele önü kromajlı ve koyu gri rengine bayıldım napıcam şimdi...ama yarın başka bişi cıkar onu begenirim..şuan hb olarak..dış tasarım olarak bence en güzel araba o geliyor..kimin ne dediğini takmam zaten....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında sony yapıyorsa aux cıkısıda yapsalar usb cıkısıda hiçbirine gerek kalmasa daha iyi değilmiki...normal teyplerine koyuyorlar da ondan dediydim....

Hem aux giris cikisi hemde USB portu nun ses aleti ile alakasi yok. Onlarin ikiside bluetooth modulunden calisiyor. ;)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne biliyim agır sözler geldi..anlayana tabi de...bende size neler yakıştırıyorum biliyorsunuz...ama..işte insan demekki aklına geleni herzaman söylememeli..bende bu tasarımını begendim hele önü kromajlı ve koyu gri rengine bayıldım napıcam şimdi...ama yarın başka bişi cıkar onu begenirim..şuan hb olarak..dış tasarım olarak bence en güzel araba o geliyor..kimin ne dediğini takmam zaten....

Gel birer tane alip LPG taktiralim. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hem aux giris cikisi hemde USB portu nun ses aleti ile alakasi yok. Onlarin ikiside bluetooth modulunden calisiyor. ;)

ne bilem...yani sonradan taktırılma sony v.s teyplerde görüyoz..yada focusun muadil navigasyonlu halleri olan necvox navitech falan onlarda varda bunada yapsalar dediydim efenim...sizin gibi teknik bilgim yok...affedin... :pray:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ana ünite daha önce Mertol'un da yazdığı gibi aynı, çıkışlarda fark olmaması lazım, ayrıca hiç bir üretici çıkışın distorsiyona neden olacağı kadar kötü hoparlörü, özellikle tizde koymaz aracına, eğer cızırdıyorsa ya kaynak bozuktur ya da ses sistemi, aman Ferhat duymasın

Dudum abi seni :).Demekki benim aracımda hatta senin aracında benim gibi bu sorunu yaşayan birçok arkadaşın aracındada bendeki kaynak yada bendeki ses sistemi Kullanılıyor.Benim kaynağım cep telefonum iyide herkezde benim telefonumun ne işi var verin arkadaşlar telefonumu herkez kendi kaynağını kullansın ayıp diye bişey var. :)

Aynı sorun senin aracındada var cem abi.Tümü fordun hatası olan genel bir sorunu sadece benim aracımın yada benim sorunum haline getirdin ya alemsin abi.

Ki keşke sorun senin dediğin gibi sadece benim aracımda olsaydıda sorunlu parçayı garantiden değiştirip keyfime baksaydım.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen dediğin gibi hemen fotosunuda koyayım mertol abi

20120713191134.jpg

Açıkta görünen tellerin göründüğü yer scart girişi bu bluetooth kitine bağlı bu bağlantıyı resimdeki gibi kit ten çıkardığınızda ana ünitede sadece radyo ve cd çalar çalışıyor.Aux tuşuna bastığınızda ne aux ne bluetooth nede flashdisk devreye girmiyor tuşa istediğiniz kadar basın hiç bir değişiklik olmuyor.Scart ı tekrar taktığınızda herşey tekrar çalışmaya başlıyor.Arkada görünen çıkmamış kablo ise mertol abinin dediği resimde görünen bluetooh kitinin içinden geçen aux ve flashdisk bağlantısı.

Kendi gözünüle görmek isterseniz yolcu tarafındaki yan plastik kapağı çıkartın tam ortada karşınıza çıkacak :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.