Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Ses Sistemli Yeni Ford Focus 3 İzlenimlerim

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Otokoçtaki baş teknisyen telefonla konuşmaktan başka bişey yapmadığından herşeyden de bihaber,okuduğunu bile sanmıyorum....Yalnız Sony yi orjinal olarak sonra taktırmanın maliyetinin 4-5 bine ulaşabileceği söylendi....Üzerindki DAB sistemi bile 2 Bin TL ye satıyorlarmış :::

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony sistemi olmayan bizlere Otosanın attığı bu kazıktan ötürü kendilerine en içten küfürlerimizi sunar,üzerine soğk su içip kıçımızın üstüne otururz aynen benim gibi....4-5 Bine de Sony falan alamam ben....Bu arada benim DAB sistemin ekranı da cozurdadı...Ayrıca hoparlörlerdeki patlamalara da dokunmadılar,neymiş kapıları sökerlerse plastik contalar yalama olup ilerde çıkabilirmiş,hiç dokunmayın bas sesleri fazla açmayın diyorlar...Kafaya bak....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracı test sürüşü için hazırlıyorlardı ama süremedim çünkü yetiştiremediler...Artık onu da Yakup denesin...benim derdim sony ile :))

my ford touch ile ilgili yeni bir bilgi varmı? ne zaman araçlarımıza satın alabileceğiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hani 1500 TL gibi bir şey bekliyordunuz Bora bey. Üzdün bizi resmen. Ama bu işin peşini bırakmamak lazım.

USB girişinin kol dayamanın için alınmıolması iyi olmuş.

Fiyatlar sitede yazılı. Tit'de 1500.(paket)

Sadece sony 900 o da powershiftle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

my ford touch ile ilgili yeni bir bilgi varmı? ne zaman araçlarımıza satın alabilecegiz

Sitedeki mft başlıklarında hersey yazıyor.biraz araştırmak faydalı gelebilir :)

Gen1 bu yıl

Gen2 2013 de gelecek. Subat Mart rahat olur.

Bu tarihler €% 80 boyle, planı yapılmış şeyler .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

This is true story.....

a film made is Bora Akbaş.....

Ford Otosan bugüne kadar sattığı Focuslardaki ses sistemini yeni üretimlerde satmayacağını ve Sonyyi starndart yapacağını C-Maxdeki tavrıyla da belli etmişti zaten...Kendimiz ettik kendimiz bulduk....Artık çıkmacılardan bişeyler bulup taktırmaya çalışacağız ucuz yolundan napalım,ama ben şüpheliyim aynısı olacağından,özellikle tweeter ve subcenterın uygulnabileceğinden şüpheliyim...Kör noktayı ise imkansız görüyorum,çünkü fazlaca teferruatlı işlem gerektiriyor....Parasını bırak uğraşmak bile külfetli....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.