Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Motorlu Taşıtlar Vergisini Ödemeyi Unutmayalım.....

Önerilen Mesajlar

2  araba var üstüme.İkisini de yatırdım dün. biri 29 tl diğeri 270 miydi neydi :D

Ahmet, aksi bir durumda aracı satmak gerekse :):) :)))

Cevap veriyorum alıcı bensem baya bir dua ederdim.Ahmet in kazancı ne ? onada cevap veriyorum SEVAP :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar,

internette araştırdık ama çok doğru bilgiler bulamadık sizlere soralım dedik, iş arkadaşım mayıs ayında bir araç aldı, alırken vergi borcu vs.. baktırmadan almış, şimdi temmuz vergisini ödemek iiçin internetten baktığımızda ocak borcununda ödenmediğini görüyoruz, bu borcu arkadaşım ödemekle mükellef mi yok sa ödemese ilerde aracı satsa o borçta araçla gider mi ? 

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar,

internette araştırdık ama çok doğru bilgiler bulamadık sizlere soralım dedik, iş arkadaşım mayıs ayında bir araç aldı, alırken vergi borcu vs.. baktırmadan almış, şimdi temmuz vergisini ödemek iiçin internetten baktığımızda ocak borcununda ödenmediğini görüyoruz, bu borcu arkadaşım ödemekle mükellef mi yok sa ödemese ilerde aracı satsa o borçta araçla gider mi ? 

teşekkürler

Temiz kağıt alamaz ki satmak için, mecbur ödeyecek :)  O dönemi kontrol edecekti. Yani ödemekle mükellefsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Temiz kağıt alamaz ki satmak için, mecbur ödeyecek :)  O dönemi kontrol edecekti. Yani ödemekle mükellefsiniz.

Noterde çıkmamışmı borçlu olduğu arabanın siz satın alırken.Benim bildiğim noterde herşey artık çıkıyor.Borcu varsa satışı noter yapmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahmet, aksi bir durumda aracı satmak gerekse :):) :)))

Bekir Abi, prosedürü tam bilmiyorum ama satış bedeline eklerim sanırım... Öte yandan aksi ve acil bir durum arabamı satmaya kadar getirmişse beni, üç-beş yüzün pek anlamı kalmaz sanki, aman tabi, düşünmesi bile kötü... :blink:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bekir Abi, prosedürü tam bilmiyorum ama satış bedeline eklerim sanırım... Öte yandan aksi ve acil bir durum arabamı satmaya kadar getirmişse beni, üç-beş yüzün pek anlamı kalmaz sanki, aman tabi, düşünmesi bile kötü... :blink:

Ahmet, tabii canım Allah korusun, benimki tamamen latife :)):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.