Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Motorlu Taşıtlar Vergisini Ödemeyi Unutmayalım.....

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Bende az önce 384 +1.43 tl ödedim faiz yemişim çok zoruma gitti öderken o meblağı 1.43 dile kolay :)

Ya bana biriniz borç verse 2tl olarak geri öderim söz :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belli oluyor değil mi :D

Olmazmı ya.Bu gün bankaya vergi yatırmaya gittim malum azcık sıra bekledim sinirden güvenlik görevlisine dalıyordum yaa :) Şimdi düşünüyorum çok normal bir durummuş aslında :)

Bende kesinlikle fena sinir yapıyor.Geçen haftasonu evdeyim hanımda bende oruçluyuz tabi saat öğlen 3 gibi falan kalktık ama öyle bir geriginiz ki ben ne desem ona o ne dese bana batıyor.Allahtan iftar olduda boşanmaktan kurtulduk :) .Suyumuzu içip karnımızı doyurduk tan sonra o halimize katıla katıla güldük :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mtv odemek icin hala bankaya giden var mi? 2006 yilinda ilk corsami aldigimdan beri hep netten yatirdim.

Bende senelerdir öyle yapıyorum ama bu sefer hem abimin trafik cezasını hemde vergimi nakit ödiyeceğim için bankaya ordanda vergi dairesine uğradım.Bende bilgisayar kullanmayı biliyorum dostum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Bu seneki vergi tablosuna bakınca da niye firmaların hacim küçülttüğünü anlamak kolay oluyor.

1.4 motorlu ekonomik geçinen araçlara kızıyorum filhakika...

Bonus'ta 3 taksit + Sonax'tan paspas hediyeli sözde indirimli koruma paketi vaadi var, diğer kartlardan haberleri de bekliyoruz.

Geçen yıl 6 aya kadar taksit vardı.

{content}

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu seneki vergi tablosuna bakınca da niye firmaların hacim küçülttüğünü anlamak kolay oluyor.

1.4 motorlu ekonomik geçinen araçlara kızıyorum filhakika...

Bonus'ta 3 taksit + Sonax'tan paspas hediyeli sözde indirimli koruma paketi vaadi var, diğer kartlardan haberleri de bekliyoruz.

Geçen yıl 6 aya kadar taksit vardı.

{content}

Bilgisayarın başına geçmeden biraz önce "inşallah bu ay ekstradan bir ödeme çıkmaz" diyordum ki sizin bu iletinizi gördüm. Keyfim kaçar gibi oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben ödememi Garanti.com.tr den yapıcam; aşağıdaki gibi bir kampanyası varmış. Kullanmak isteyen olursa bana haber versin devredilebilir birşeyse devredeyim.

mtv_pirelli.png

1-31 Ocak 2013 tarihleri arasında MTV ödemesini İnternet Şubesi’nden yapan herkese Pirelli’den yapacakları Yaz/Kış Oto, SUV, Hafif Ticari araç lastik alışverişlerinde %20 indirim!

Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak üstelik 3 taksit imkanıyla MTV ödemenizi yapabilirsiniz. Dilerseniz Pirelli’den %20 indirimle lastiklerinizi yenileyebilir, dilerseniz kış lastiklerinizi satın alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.