Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir ve daha az reklam göreceksiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisini Ödemeyi Unutmayalım.....

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 221
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

31.07.2012 motorlu taşıtlar ödemesinin son günü oruçlu iken vergimiz ödemeyi unutmayalım

Sabah ödedim, öğlen satış yaptım.

Yayınlanan Görseller

Battı balık yan gider, devlete çalışıyoruz nasıl olsa, hem gerçek hem mecazi anlamda.

Bu arada bildiğim Yapı Kredi, Cardfinans ve Garanti Bonus vd. 6 ay taksit yapıyor, Bonus'a ayrıca Sonax boya temizleme, koruma ve parlatma artı bir şeyler daha 195 TL 8 taksite bölünerek sunuluyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Battı balık yan gider, devlete çalışıyoruz nasıl olsa, hem gerçek hem mecazi anlamda.

Bu arada bildiğim Yapı Kredi, Cardfinans ve Garanti Bonus vd. 6 ay taksit yapıyor, Bonus'a ayrıca Sonax boya temizleme, koruma ve parlatma artı bir şeyler daha 195 TL 8 taksite bölünerek sunuluyor.

Evet abi birçok banka kredi kartına taksit oluyor. Yalnız kredi kartına taksit, sadece internet vergi dairesinden yapılan ödemelerde var diye biliyorum. https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.