Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaz Tatili Tavsiyeleri

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Nöbet tarihlerim belli olsun bi arayacağım şurayı, teşekkürler Ogün paylaşım için ;)

Otelin yorumlarını araştırdım da kimse memnun kalmamış :P

Valla ben askerden önce gitmiştim en son ayvalığa her gittiğimdede hep orda kalırım :) Memnun kalmıştım. Son zamanlarda hizmeti bozdularsa bilmiyorum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ilk mesaja istinaden yazıyorum :D Yaş 40 üstü olduğu için herşey dahil tatil köylerini tercih ediyorum. Genelde de kemer-göynük-beldibi civarı. Bu sene geçen hafta gittik. Yalnız daha önce hiç görmediğim bişey gördüm. Denizin üstü fiziksel kirler ile dolu yani bildiğin yara bandı, karpus kabuğu, kağıt peçete vs gbi şeyler. Sanırım tekneler bırakıyormuş. Acil önlem alınmazsa gidilmez olur oralar.

Gezmeyi sevenlere: Dizel arabaları boşuna mı aldınız, Bence Ören- altınoluk tarafı ucuz yerlerde kalın. Bir sabah atlayın arabaya Sarmısaklıya gidin akşam dönün , bir sabah binin ayvalık-cunda-şeytan sofrası yapın. Şeytan sofrası dünya üzerinde gördüğüm en güzel yerlerden biri cennet koyu mu adası mı ne var. Orada bile söylendiğine göre milletvekili villaları yapılıp rezil edilmiş.

Başka bir gün çıkın Assosa gidin . Asostan rakı balık yapmadan dönmeyin. Bir gün altınaolukrta denize girin ..Oldu size tatil.. Ben geen sene öyle yaptım çok da güzel oldu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tatil köyü seciminizi bir sene önceden tespit etmeye başladığınız söyleniyor dogrumu pekim....karar verme sürecinizin biraz yavaş işlediğini söylüyorlar vala ben demedim... :kıhkıh:

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Konuyu hortlatalım :)

Aydın-Muğla çevresinde tavsiye etiğiniz koylar var mıdır?

ben tatillerimi hep o bölgede yaparım. Türkiye nin en güzel deniz ve kum kombinasyonu o bölgededir. neye göre derseniz, ince sarı kum, dalgasız ve temiz deniz. altınkum-didim...bunların yanında çamlıkta isterseniz fethiye, marmaris tarafı doğal olarakta güzel. aydın tarafı ağaçsız.... denizi dalgasız ve temiz,  kumu normal-minik taş, kalın kumlu, denizi taşlık, yer yer kumludur ama havası mükemmel olsun derseniz gezip gördüğüm yerlerin içinde yalıkavak ı tek geçerim. çoğu yerde klima bile yok, bazı akşamları kollu birşeyler giymek zorunda kalıyoruz, heryer kavrulurken çarşı içi öğle sıcağında 32 dereceyi geçmez.

kuşadasına gelmeden sol da Davutlar var denizi çok dalgalı ama orada konaklayıp denize girmek için milli parka gitmelisiniz, park çamlık, denizi berrak ve dalgasız. plajı küçük. ağaçların altında piknikte yapabilirsiniz ama yer kapmak için erken gitmek gerekiyor.... aşağı inince didim e gelmeden sağa sapıyorsunuz karayolları dinlenme tesisleri vardı, hala duruyor mu bilgim yok. cüzzi bir paraya dışarıdan da alıyorlardı. kum-deniz harika.(tesisi netten araştırmak lazım). mutlaka öğrenmek isterseniz bacanağa tam yerini sorarım.

ben hersene en az 1500 km yol yapıp buralarda tatil yapıyorum. üşenenler ise hemen side-alanya ya iniyorlar, ankara dan ve özellikle konya dan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.