Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaz Tatili Tavsiyeleri

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

13 saat önce, Aydın Baran yazdı:

Kaldık burda, beğendim ama denize giriş çıkış biraz sıkıntılıydı umarım düzeltmişlerdir.

olanakları özellikle yemekler harikaydı deniz çok önemli değil içmeler çubuca gibi çok güzel yerler var arabada olunca sıkıntı yok amaç aslında denizde değil yorgunluğu ve kafayı rahatlatmak 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oteli inceledim gayet güzel tatil dönüşü yorumlarınıda bekliyoruz iyi tatiller...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bu sene tam macera tadında bir tatile niyet ettim.

Altımda kayinpederin 1999 model Peugeot 207 henüz 110k km yokuş ta bayılması ve siyah olmasi dışında sıkıntısız aracimiz işimizi fazlasıyla gördü.

Gelelim tatil güzergahı

Birinci olarak Fethiye Çalış plajında sabah köy kahvaltısı Yörük çadırı denen yerde. Bir kişi eksik söyleyin çok fazla geliyor bitmiyor.

Sonrasında rota Saklıkent süper soğuk sudan geçiş ve kanyonda yolculuk. Oglumla inilmaz bir etkinlik. Çok keyif aldık.

Sonrasında Ölüdeniz merkez küçük tatlı bir otel temiz aile işleniyor ana cadde üzerinde kahvaltısı süper olmasasada iyi sıkıntı yok ismi ilkiz otel (tamamen tesadüfen girdim buldum)

Fiyat performans konum ortam benim için çok iyi. Herşey dahil min 4 yıldız konsepti dışındaki ikinci geldiğim yer.

Bunlar ortalama eglenceler.

Şimdi bana ölü denizde tekne turu yaptım dersen yaptım. Hangi tekne dersen.

Aqua isminde Ertan kaptanın kullandığı bir tekneyle kelebekler vadisinde deve plajına kadar bir rotada tam bir aile ortamında gerçekten sıkıntısız bir personelle yolculuk yaptık. Açık büfe yemek nerdeyse tamamı ailelerden olusan gurup ve yelken açabilen bir kaptan. Kaptanın kardeşi Volkan bey ayrı bir tatlı muhabbet. Diğer tekneleri bilmem ama benim memnuniyetini öyle bir yere koyduki Aqua Ölüdeniz teknesi ve mürettebatı bizim atkadaslardan Ölüdeniz yolculuğu yapacaklar tekne turuna çıkacaklara tavsiye etmek istedim.

Sonunda tatilin sonuna geldik. Yarın bir Akbük yapıp kendimi uçağa atacağım ve tekrar İstanbul. Bu arada İstanbul`u özlemedim. Tatil dolayısıyla forumu boşlamami afetirir umarım. [emoji4]

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sene tam macera tadında bir tatile niyet ettim.
Altımda kayinpederin 1999 model Peugeot 207 henüz 110k km yokuş ta bayılması ve siyah olmasi dışında sıkıntısız aracimiz işimizi fazlasıyla gördü.
Gelelim tatil güzergahı
Birinci olarak Fethiye Çalış plajında sabah köy kahvaltısı Yörük çadırı denen yerde. Bir kişi eksik söyleyin çok fazla geliyor bitmiyor.

Sonrasında rota Saklıkent süper soğuk sudan geçiş ve kanyonda yolculuk. Oglumla inilmaz bir etkinlik. Çok keyif aldık.
Sonrasında Ölüdeniz merkez küçük tatlı bir otel temiz aile işleniyor ana cadde üzerinde kahvaltısı süper olmasasada iyi sıkıntı yok ismi ilkiz otel (tamamen tesadüfen girdim buldum)
Fiyat performans konum ortam benim için çok iyi. Herşey dahil min 4 yıldız konsepti dışındaki ikinci geldiğim yer.
Bunlar ortalama eglenceler.
Şimdi bana ölü denizde tekne turu yaptım dersen yaptım. Hangi tekne dersen.
Aqua isminde Ertan kaptanın kullandığı bir tekneyle kelebekler vadisinde deve plajına kadar bir rotada tam bir aile ortamında gerçekten sıkıntısız bir personelle yolculuk yaptık. Açık büfe yemek nerdeyse tamamı ailelerden olusan gurup ve yelken açabilen bir kaptan. Kaptanın kardeşi Volkan bey ayrı bir tatlı muhabbet. Diğer tekneleri bilmem ama benim memnuniyetini öyle bir yere koyduki Aqua Ölüdeniz teknesi ve mürettebatı bizim atkadaslardan Ölüdeniz yolculuğu yapacaklar tekne turuna çıkacaklara tavsiye etmek istedim.
Sonunda tatilin sonuna geldik. Yarın bir Akbük yapıp kendimi uçağa atacağım ve tekrar İstanbul. Bu arada İstanbul`u özlemedim. Tatil dolayısıyla forumu boşlamami afetirir umarım. [emoji4]

Yediğimiz son dakika golü sayasinde bu sene tatil hayalleri suya düştü. :ranting2: Ben bir taşla bir kaç kuş vuracağım derken öyle kalakaldık. Tatili evde geçireceklere öneriniz varsa alabilirim<_ bayram bakicez art>

1999 207 varmıydı?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Yasin Taşcı yazdı:

1999 207 varmıydı?

206 lansmanı 1998, 207'ninki 2006.

--0 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, Serdar yaman yazdı:

Cem hocam ay sonu gelince aricam sizi zaten cadılarımla görmeye gelcez sizi orda olursanız hem tatil hem 6. Ay kontrolünüde aradan çıkarıp dönecez nasip olursa emoji3.png

Heyecanla bekliyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar. 

Ağustos başında izin kullanacağım. Cocuk oldugu için tatile ailemle gitmek istiyorum. Malum otel değil de bu seferlik villa tarzı bir yer kiralamak istiyorum. Antalya benim için ideal ama ege tarafları da olur. Yardımcı olacak,tanıdıgı olan veya daha önce konaklayan birisi varsa güzel haberlerini bekliyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.