Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Artık Bu Focus'u Almak Hayal Değil ! (Donanım Arttı)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Tamam satiim hemen aliim 2012 full artı fulü...kaça gider benim araba şimdi? Değişeni Boyası yok,tüm bakımları daha yaptırılacak zamana bile gelmedi,daha 7500 km de...Geniş göstergesi de var ...63 e gider mi....:))) :kıhkıh:

57-8 ye gider :D

66-7'e tekrar Full'u alırsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 turbo al bence kısın çok yakmazsın dizel gibi :D

1.0 arabaya binmem ben,o ne yaaa motorsiklet gibi...Çekmez kasayı o motor turbo benzin menzinde olsa,acayipte benzin yakar....İstemem....Dizele devam..Ben memnunum dizelden..Ayrıca yakıtı gitgide düşüyor kullandıkça ve motor açıldıkça..Şu an 6.5 ortalamalarda şehir içi trafikte..Daha ne olsun....Fakat bakıyorum hala yeni donanım paketleri yok ortada??Satışa başlandımı ki? Neden yok sitede?Şu yetkili satıcıların satış fiyat listelerinde yazıyor mu peki bu donanımlar? Kesinleşti mi paketler?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer başlıkları kontrol etmende fayda var :)

Kontrol ettim,hala aynı şeyler yazıyor...Bulamadım en son durumu,temmuzun sonunda sony gelecek diyor bir yerde,bir yerde siparişler henüz alınmıyor diyor...Paketleri sen yazmışssın ama resmi bir yazı veya broşür göremedim ben....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Artık Bu Focus'u Almak Hayal Değil ! (Donanım Arttı) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.