Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

10 Haziran'da İstanbul Buluşması Yapıyoruz!

Yakup Ç. A.

19 üye oy kullandı

1. 1. Buluşmada Takmak için Yaka İsmi Hazırlansın mı?

• Evet
      9
    • Hayır
      7
    • Ben demedim, ilteber istedi diye anket açtım :D (yani fark etmez)
      3

Önerilen Mesajlar

Erken gitmezsek otopark zora düşer 10 gibi dolmaya başlıyor dedi 100 kişilik grup varmış ama ona rağmen şerit çektirmeye çalışcam yada 2 araba erken girip o bölümü kapatırız :)

Ben 08:30 gibi orada olurum Yakup ;) Otopark sorumlusunu iyi tanırım, 5tl ateşledimi Sur'ları bile aşarız :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilmeyenler için, yada bilipte Konvoy şeklinde gitmek için, Cevizlibağ Yeşil kundura önünde buluşma yeri düzenlenebilir.. (İsteğe bağlı)

Olabilir..Abi sen araç sayısı olarak toplarım felan demiştin, eğer öyle bişey varsa tam sayı alalım ona göre masayı ayarlıyacaklar.En geç Cuma gecesi belli olsun c.tesi söyleyelim sur'a..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hehe...ben öylesine takılmıştım :-)

Benim bagajta ıvır zıvır dolu :-) kim çıkaracak onlari şimdi :-)

Tapatalk 2 ile Slider SL101 cihazımdan gönderildi

Sadece kaportaya bakarız eşitlik halinde içeri :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olabilir..Abi sen araç sayısı olarak toplarım felan demiştin, eğer öyle bişey varsa tam sayı alalım ona göre masayı ayarlıyacaklar.En geç Cuma gecesi belli olsun c.tesi söyleyelim sur'a..

Forumun selameti açısından, bizim ekibe söylemedim ben Yakup, ilkönce bizbize bir toplanalım, tanışalım... Çok kalabalık olunca muamma olur, ileri tarihlerde ortak bir buluşma düzenleriz, sadece 2 adet Focus S ile + misafir olarak kişi ekle bana... Forumumuza üye olan Sühade gelecek, oda buraya üye zaten...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haritadan baktım kolaymis..hatta 20km gosteriyor..yakinda ;)

Tapatalk 2 ile Slider SL101 cihazımdan gönderildi

Basın ekspres yolundan Atatürk Hava Limanı sapağını devam ederseniz sahil yoluna bağlandınmı daha uzun bir yolculuk olur sizin için çünkü Sur restaurant'ta girmek için 4km. ileride kavşaktan dönmek gerekiyor.. Direkt E-5 girince, Zeytinburnu tabelasından Abdi İpekçi Spor Kompleksine gelmeden bir önceki sapak SHELL benzin istasyonunun hemen arkası, bulması çok basit..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankara buluşmasının fotoğraflarını gördükten sonra , İstanbul buluşması yapıldığında katılacağım demiştim ama Kemerburgazda katılımı mecburi bir eğitim toplantısı düzenlendi bir kaç gün önce , çok üzüldüm. Size iyi eğlenceler , maalesef fotoğraflardan takibe devam :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.