Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerebileceğiniz Pc Oyunu

Önerilen Mesajlar

Colin mc rea rally 2.0 cok gercekci bir oyun. Arac kaza yapinca hasar aliyor ve etaplar birebir gercek etaplar. Belki eski ama cok sevdigim bir oyundur.

Hocam onun üstüne dirt serisi wrc serisi falan çıktı. Ralliden hoşlanıyorsanız deneyin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Colin mc rea rally 2.0 cok gercekci bir oyun. Arac kaza yapinca hasar aliyor ve etaplar birebir gercek etaplar. Belki eski ama cok sevdigim bir oyundur.

Bu oyunu defalarca bitirdim. Zamanının güzel oyunuydu. zamanında bir Colin Mcrae fanatiği olsamda ralli oyununda "Richard Burns Rally" nin üzerine daha gerçekçi rally simulasyonu oynamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

oyun konularını hortlatayım dedim :D

başarılı buldu bu oyunu 4  zorluk seçeneği var ben 3. en zor seçenekte oynuyorum 1 aydır bitiremedim hatta bazı yerlerde kolaya almama rağmen saatlerce uğraştığım oluyor

beğendim bu oyunu sizlerle de paylaşmak istedim   

adı  budur oyunun  Spec Ops The Line

bu da videosu arkadaşlar :D  iyi eğlenceler 

videosunu paulaştığım bölüm de zor olan yerlerden biriydi benim için 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen gün evde notebookta bir yelerden EuroTruck Simulator 2 indirdim. 500-600 MB birşey açınca key code istedi. Girdim gugıla EuroTruck simulator 2 key code yazdım. İlk çıkanınkini denedim oyun açıldı :) 

Şu an kaçak göçek oynuyorum :) Zaten DVDsi DNRda 15 lira mı neymiş galiba..

Önce bir scania, sonra röno şimdi majestic acroos çekici aldım (bu mercdese actros da herhalde mercedese para vermemişler ). 

Akşamları avrupa yolarında direksiyon sallıyorum anlayacağınız :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çoğunuzun ilgisini çekmez ki ilgisini çekse de elektro gitar yoksa oynanamayacak bir oyun..

Rocksmith 2014 oynuyorum bu aralar..

Guitar Hero'nun gerçek gitarla oynananı diyebiliriz kısaca..

Ne hortlatmisim konuyu ama

Abim bi iki sayfa geri gelince alacağım oyun diye bahsetmiştin almissin demek :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Heves ve heyecanla Far Cry 4 bekliyorum; çok bir gelişme olmamış ama oynayanlar anlar; araçtan araca take down ve araçtan ateş etmeyi koymuşlar; bir de gyrocopter koymuşlar ki enfes olur... Konsol pc fark etmez; daha gelmeden şiddetle tavsiye... Himalayalar'da geçen sand box fps...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.