Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerebileceğiniz Pc Oyunu

Önerilen Mesajlar

Call of duty Advanced warfare geliyor 4 kasimda.

Ps4den preorder yaptim ayin 3unde erken erişim + double xp :D 3 kasimda iptalim yani

Ben de Battlefield ile değiştirme aptallığını yapıcam; oynayamıyorum mereti  :kıhkıh:

16 gb ipad

32 Gb almıştım, şimdi ben de pişmanım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biraz abartmışlar sanki bu kez ne dersin kardeşim

fantastik bşi yapmışlar sankim

Eskide treyarcla infinty ward 2 senede 1 oyun yapiyorlardi bir sene o bir sene o. Simdi 3. firma eklendi sledgehammer diye bu onların ilk oyunu black ops2 de yardim etmişlerdi treyarca o yüzden o oyuna benziyor + her sene ayni her sene ayni diyenlere ithafen :D atlamali ucmali birseyler yapmışlar. Dış iskeletin var görünmez olabiliyorsun falan. Ama eğlenceli olacak gibi bakalim. Geçen seneki oyun (ghosts) çok ağırdı ve haritalar büyüktü adam seni oturduğu yerden çat diye vuruyordu falan biraz başarısız kaldi. Sledgehammer bunun ekmeğini yiyecek bu sene.

Birde pazar sabahi cok enteresan sabah saat 8de uyandım 1 saat geçti ps4u açtım. Onda live from ps4 diye bir bölüm var ordan diğer ps4 kullanicilarinin ekranini izleyebiliyorsun eğer stream yaparlarsa. Bi baktim adam almış yeni oyunu oynuyo 30.000 kişi canlı izliyo :D Adam bütün silahlari haritaları gösterdi. 3 saat3 yakın yayın yaptı ama sonra sony banladi adami. Araştırdım twitterdan dava açmış sledgehammer :D Adam heralde gamestop gibi biryerde çalışıyorsa ordan erken gelen kopyalardan almış.

fa080df75d56953b422e6115a8e997ea.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.