Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mercedes C63 Coupe

Kaan Yagizer

Önerilen Mesajlar

Dün karşılaştık, Elmadağ'da yolun kenarında duruyordu. Klasik Silver Arrow gümüşü elbiselerini giymiş,yoldan gelen geçeni hafiften kaşını kaldırmış olarak kesiyordu. Ona bakıp "bu ne be?" dedim kendi kendime, sonra plakaya takıldı gözüm. Ben ve benim gibi sazanlar'ı düşünmüş ve onun ne olduğuna dair bilgiyi plakaya işletmişti sahibin. 34 CAR XXX yazıyordu orada.

İçim kaldırmadı,daha fazla bakamadım. Başladım yürümeye ama yalan yok ... 5-6 adım sonra durup döndüm ve bir kere daha baktım silüetine .. beHHH .. beHHH.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anlatılmaz,yaşanır. o ısıtmalı/soğutmalı ve elektrikli siyah deri koltukların el dikişleri, çift pistonlu performans kaliperleri, kalkık burun formatındaki minik bagaj spoileri, UV filtreli mat siyah cam tavan, kapı kol yuvalarına doldurulmuş tırnak çiziğini engelleyen şeffaf folyo ... hani sizin olsa sırtınızda "yatak yarası" çıkana kadar rekaro koltuktan inmeyeceğiniz bir kuzu desem yeridir yahu.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce de yazmıştım, bunun sıteyşın şekline 2005'den beri her yıl biniyor ve bazen de kullanabiliyorum, yıllar içerisindeki gelişmesini de izledim.

Üstelik Kaan gene gözlerini kısarak okuyacak ama bayağı bir modifiye şeklini... :zha:

Hem de bu arabanın hakkını verebilecek yerde: Istanbul Park pistinde!

Bahsettiğim F1'in medikal aracı.

Muhteşem bir motor sesi var, uzun süre rüyalarıma girdi.

Benim kullandığım versiyonun frenleri de inanılmazdı, motor gücünden ve otomatik şanzımanın motorla uyumunda bahsetmeye gerek yok herhalde.

Kısacası böyle bir araç kullandıktan sonra artık diğer otomobillere pek binesiniz gelmeyecektir.

O yüzden uzak durmakta yarar var.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce de yazmıştım, bunun sıteyşın şekline 2005'den beri her yıl biniyor ve bazen de kullanabiliyorum, yıllar içerisindeki gelişmesini de izledim.

Üstelik Kaan gene gözlerini kısarak okuyacak ama bayağı bir modifiye şeklini... :)

Hem de bu arabanın hakkını verebilecek yerde: Istanbul Park pistinde!

Bahsettiğim F1'in medikal aracı.

Muhteşem bir motor sesi var, uzun süre rüyalarıma girdi.

Benim kullandığım versiyonun frenleri de inanılmazdı, motor gücünden ve otomatik şanzımanın motorla uyumunda bahsetmeye gerek yok herhalde.

Kısacası böyle bir araç kullandıktan sonra artık diğer otomobillere pek binesiniz gelmeyecektir.

O yüzden uzak durmakta yarar var.

Modifiyeli araca karşı değilim, karşı olduğum (üzerine alınan alınsın) hesapsız - kitapsız yapılan işler. f1 medical aracı ya da pace car'lar hatta GV denen ve polis araçlarını da içeren devlet için özel olarak dizayn edilmiş araçların yanı sıra fabrikaların ya da fabrikalar ile teknoloji paylaşımı yapan modifiye firmalarının yaptığı işlere karşı değilim. Hatta bir dönem (yurt dışında ikamet ederken) GM'in alt firması olan Northstar'da çalışmıştım. (önce yarı zamanlı,sonra tam gün .. daha doğrusu gece vardiyasında) N.J'de Cadillac'lar ile oynar, upgrade edilmiş motorlar ve vites kutularının esrarını :D çözmeye çalışırdık. --> http://en.wikipedia.org/wiki/Northstar_engine_series

Bir örnek vermek gerekirse BMW fabrikasının içindeki "M" bölümü resmen fabrika içinde fabrikadır ve Mercedes'in her zaman Stuttgard "S" plaka ile reklam ve test'e çıkması gibi onlar da Münih "M" plaka ile asfalt eskitirler. Ya da AC Schnitzer, bu adamlar daha kil kalıp döküldüğünde projeye katılır ve M işine bulaşamayacak müşteri grubu için fabrika onaylı aksesuar ve kit üretirler. vs.vs. Sonradan kullanıcıya ve bizlere dert çıkartmayacak, insanların keyfini kaçırmayacak, kişisel özgürlük alanlarını aşmayacak, çevreyi rahatsız etmeyecek .. kısaca aklı başında + onaylı modifiyeye asla karşı olmadım.

Uzun lafın kısası bilinçsiz yapılan modifiye ya para ve zaman israfıdır ya da ürünün ve kullanıcısının yaşam süresini kısaltır. Haksız olabilirim ama düşüncem bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.