Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mercedes C63 Coupe

Kaan Yagizer

Önerilen Mesajlar

Modifiyeli araca karşı değilim, karşı olduğum (üzerine alınan alınsın) hesapsız - kitapsız yapılan işler. f1 medical aracı ya da pace car'lar hatta GV denen ve polis araçlarını da içeren devlet için özel olarak dizayn edilmiş araçların yanı sıra fabrikaların ya da fabrikalar ile teknoloji paylaşımı yapan modifiye firmalarının yaptığı işlere karşı değilim. Hatta bir dönem (yurt dışında ikamet ederken) GM'in alt firması olan Northstar'da çalışmıştım. (önce yarı zamanlı,sonra tam gün .. daha doğrusu gece vardiyasında) N.J'de Cadillac'lar ile oynar, upgrade edilmiş motorlar ve vites kutularının esrarını :D çözmeye çalışırdık. --> http://en.wikipedia....r_engine_series

Bir örnek vermek gerekirse BMW fabrikasının içindeki "M" bölümü resmen fabrika içinde fabrikadır ve Mercedes'in her zaman Stuttgard "S" plaka ile reklam ve test'e çıkması gibi onlar da Münih "M" plaka ile asfalt eskitirler. Ya da AC Schnitzer, bu adamlar daha kil kalıp döküldüğünde projeye katılır ve M işine bulaşamayacak müşteri grubu için fabrika onaylı aksesuar ve kit üretirler. vs.vs. Sonradan kullanıcıya ve bizlere dert çıkartmayacak, insanların keyfini kaçırmayacak, kişisel özgürlük alanlarını aşmayacak, çevreyi rahatsız etmeyecek .. kısaca aklı başında + onaylı modifiyeye asla karşı olmadım.

Uzun lafın kısası bilinçsiz yapılan modifiye ya para ve zaman israfıdır ya da ürünün ve kullanıcısının yaşam süresini kısaltır. Haksız olabilirim ama düşüncem bu.

sen git ecnebi ülkelerinde vites topuzu yerine vites kutusunu çözmeye çalış sonrada bana sulanmıyorlar de...git sana aspirin içenler sulansın alla alla..bunların topu deli...ya........ :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir kaç sene önce... Sabah işe gitmek için bizim apartmandan esneyerek çıkıyorum ki karşımda bunu gördüm .Esneme mesneme kalmadı.

Plakaya dikkat..

Evet evet ta kendisi.. Araba onun ..Özel koruması bizim apartmanda oturuyor.

Ford Excursion,diğer adı ile "uzatılmışçakmarangerover" :kıhkıh: patron bir ara buna binmişti,şimdilerde genelde nakkaş'ta garajda yatıyor. Bu aralar Lincoln MKT'ile takılıyor --> http://www.lincoln.com/crossovers/mkt/gallery/colors-and-360-views/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.