Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 1.6 Ecoboost Chip Tuning Ve Sprintbooster

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

EB kullananları yakında chipleme derdinden ve yüksek masrafından kurtarabilirim :)

İngiliz mühendisliği ve Türk zekası karışık ortaya birşeyler çıkıyor bilginize.

Takipteyiz...

Ama para yok, gelirlerimiz yarı yarıya azaldı.

Oyuncaklardan kesiyoruz maalesef.

Cem abi siz böyle derseniz biz arabayı hiç çıkartmayalım:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Usta ağzı ile sprint booster açılımı:

Eski araçlarda telli, yeni araçlarda sensörlü sistem var. Bu alet, telli sistem "miş" gibi çalışıyor.

Çok güzel tanımlamış bence. Birde yeni aklıma geldi, bazı arabalarda hız sabitleyici sprint booster var gibi çalışıyormuş yani mesela 140a sabitleyip 100e düştünüz reset yapınca gaza basışı sprint booster var gibiymiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

reset yapınca gaza basışı sprint booster var gibiymiş.

Bazı arabalar derken?

Benim arabada öyle mesela, sabitlenen hıza ulaşmak için tam gaz veriyor, ve bu özellikle ebe ile zaman zaman şaşırtıcı olabiliyor. .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazı arabalar derken?

Benim arabada öyle mesela, sabitlenen hıza ulaşmak için tam gaz veriyor, ve bu özellikle ebe ile zaman zaman şaşırtıcı olabiliyor. .

Tam gazdan ziyade tam gaza ulaşma süresi desek abi :) yani gaza sonuna kadar basman 1 sn sürüyorsa CC icin 1 ms suruyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Sprint booster ile ilgili mevzu bu başlık altında geçtiği için buraya yazmayı uygun gördüm.

Söz konusu gaz tepkilerini kısaltan aparat "sprint booster" markası altında ortalama 600-700 tl fiyatla bayilerde ve internette satılıyordu. Yakın zamanda  aynı markanın sıfırının internet  te 250 ve 380 tl fiyatlar ile satıldığını gördüm.

Bu arada yine gaz tepkimelerini kısaltan ve "commander pedal" adlı yeni bir aparatın çıktığını ve bu aletin eski türlerden (sprint booster gibi) daha iyi olup, onların yerine geçtiği belirtiliyor. Yani bu yeni aparat eskilerin daha geliştirilmiş versiyonu deniyor. Bu yeni aparatın fiyatı da 650-750 tl arası.

Şimdi eskilerdeki bu fiyat düşüşünün nedeni yeni aletin piyasaya çıkması mıdır? yoksa satılan sprint booster ler çakma olabilir mi? Şehir dışı olduğundan deneme şansı yok.

Bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sprint booster ile ilgili mevzu bu başlık altında geçtiği için buraya yazmayı uygun gördüm.

Söz konusu gaz tepkilerini kısaltan aparat "sprint booster" markası altında ortalama 600-700 tl fiyatla bayilerde ve internette satılıyordu. Yakın zamanda  aynı markanın sıfırının internet  te 250 ve 380 tl fiyatlar ile satıldığını gördüm.

Bu arada yine gaz tepkimelerini kısaltan ve "commander pedal" adlı yeni bir aparatın çıktığını ve bu aletin eski türlerden (sprint booster gibi) daha iyi olup, onların yerine geçtiği belirtiliyor. Yani bu yeni aparat eskilerin daha geliştirilmiş versiyonu deniyor. Bu yeni aparatın fiyatı da 650-750 tl arası.

Şimdi eskilerdeki bu fiyat düşüşünün nedeni yeni aletin piyasaya çıkması mıdır? yoksa satılan sprint booster ler çakma olabilir mi? Şehir dışı olduğundan deneme şansı yok.

Bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Ben olayı sordum soruşturdum, o satanlar elinde kalan malları satıyor, şimdi pedal commanderın bayisi olmuş. O yüzden uygun fiyatlı veriyor.

Araştırdığım kadarıyla pedal commender sprint boosterın biraz daha fazla modlusu, kısacası oyuncağı bol. Başka bir numarası yok. Fazladan para vermeye gerek yok. Şayet ben sprint boosterdan çok memnunum tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben olayı sordum soruşturdum, o satanlar elinde kalan malları satıyor, şimdi pedal commanderın bayisi olmuş. O yüzden uygun fiyatlı veriyor.

Araştırdığım kadarıyla pedal commender sprint boosterın biraz daha fazla modlusu, kısacası oyuncağı bol. Başka bir numarası yok. Fazladan para vermeye gerek yok. Şayet ben sprint boosterdan çok memnunum tavsiye ederim.

Ucuz yollu var mı bize :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.