Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Android ics güncellemesi hakkında

Önerilen Mesajlar

Ben galaxy s2 ye yaptim ics guncellemesini. Samsung pek bi degisiklik yapmamis ayrica rami fazla kullaniyo. Ben pek sevmedim daha dogrusy alisamadim. Bence ciktigi gibi guncelleme yapmayin guncellemeyi yapip kullananlarin yorumunu aldiktan sonra yapin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güncellemeden pek kaçış yok ama. 1-2 ay sonra app'ler eski versiyonla çalışmamaya başlar. Aslında bende telefonun cid ayarlarını değiştirmek istiyorum. Cidnum:HTC_001 yapmak istiyorum, ama kurcalamakda istemiyorum. Kararsız kaldım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de standart sensation da ICSten çok da memnun değilim, HTCye mail attım GBe geri dönebilir miyim diye. Upgradeler geri dönüşsüzdür dediler.

Bana bir beleş navigasyon söyleyin veya crackli link verin forumdaşlar..

Gb ye geri donebilirsin Cenk abi; fakat odinle baglayip download moddan yuklemen lazim. Karmasik ve biraz tehlikeli. :) Beles navi konusunda eve gidince link atarim Cenk abi. :)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de standart sensation da ICSten çok da memnun değilim, HTCye mail attım GBe geri dönebilir miyim diye. Upgradeler geri dönüşsüzdür dediler.

Bana bir beleş navigasyon söyleyin veya crackli link verin forumdaşlar..

Blackmarket veya Applanet gibi uygulamalar var. Bunlar free market şeklinde çalışıyor. Güvenlik seçeneklerinden google market dışı app yüklemeye izin vermeniz gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bişey olmaz merak etmeyin..Size en fazla kaldır o linkleri derler kaldırırsınız.

Yalnız sensation ekran qHD (960X540 ) olduğundan bazı navigasyon yazılımları tam ekran çalışmıyor.

Ben de crackli sygic vardı. Yalnız bu ICS gelince ne olduysa kapandı ben de marketten güncelledim şimdi haftaya kapanacak.

Blackmarket ve applanet telefonda var ama bulamadım ben dişe dokunur bişey.

Bu arada DNS ayarlarını yapabildim. Bu durumda belki applanetten daha fazla şey bıulabilirm akşam evde bakayım.

Sygicin fiyatı uygun olsa alacağım ama yılda 3 kere kullandığım nav için o para da verilmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bişey olmaz merak etmeyin..Size en fazla kaldır o linkleri derler kaldırırsınız.

Yalnız sensation ekran qHD (960X540 ) olduğundan bazı navigasyon yazılımları tam ekran çalışmıyor.

Ben de crackli sygic vardı. Yalnız bu ICS gelince ne olduysa kapandı ben de marketten güncelledim şimdi haftaya kapanacak.

Bu arada DNS ayarlarını yapabildim. Bu durumda belki applanetten daha fazla şey bıulabilirm akşam evde bakayım.

Sygicin fiyatı uygun olsa alacağım ama yılda 3 kere kullandığım nav için o para da verilmez.

Bende igo var ama o ekran cozunurlugu icin yok galiba. 4 gibi bulup donecegim sana Cenk abim. :)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Donanım haber forumunda ilgili başlıklarda navi program apk dosya paylasimlari oluyordu. Oralarda arama yaptırın. Ayrıca Android Türkiye ve 444Android siteleri var. Forumlarinda navi paylasimlari vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baydığımın farkındayım ama Sygic çok iyidir mümkünse Sygicten devam etmek isterim..

Neyse ben yanlış anlamışım 1-2 aya çıkacak versiyon özel Vodafone ROMlarını destekleyecekmiş yani bana bir faydası yok... Bende olan 10.0 versiyonu ICSi desteklemiyormuş ama Şubatta dağıtılan 11.2.6 versiyonu destekliyormuş. Sağolsun internette cömert çok arkadaş var . Bunları yayınlamışlar . Dün akşam birinden indirdim oldu gibi hem daha yeni bir harita, hem daha hızlı bir navigasyon.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.