Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Android ics güncellemesi hakkında

Önerilen Mesajlar

Xe tavsiye ederim. Doğubank pasaport kayıtlı 1300TL ye almıştım. Bu aralar HTC One gelecek çok daha ileri bir cihaz ama pahalı olur. Özel merakınız varsa bu işlere alın. Yok telefondur, uğraşmam diyorsanız İphone 4 var eşimde oda çok iyi bir telefon. Türkiye garantili XE 1900-2000 civarıdır sanıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

HTC nin arayüzü dah güzeldir. Telefoncular da biraz karıştırın bence. Galaxy S2 çıktı bunun üzerine. Bugünlerde s3 bekleniyor. Merakım yok diyorsanız hayli hayli işinizi görür. Bu arada garantili iphone 3 de alabilirsiniz 1000TL civarına.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi benim kullanım amacım, telefonun yanında bunu bir ajanda olarak kullanmak.yani bütün hatırlatmalarımı, ödemelerimi kısa notlarımı alabilmek.

Öyle muhteşem bir şey olmasına gerek yok, bu söylediklerimi yapsın tabii bunun içinde ekranı biraz büyük olsun ki rahat rahat notlarımı yazayım.

1.250 tl ye de alırım kaçak falan ama toplu para vermek istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ios 5.1 yüklediniz mi ?

yükledim yakup fark etti ama o kadar değil sabahtan aksama zor atıyor beni

hatta sen sorunca tekrar baktım ios 5.1 yazılımınız güncel diyor

kullanım 3 saat 7dk.

beklemede 8 saat,52 dk

kalan sarj %45 gösteriyo suanki veriler bunlar..

Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.