Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Android ics güncellemesi hakkında

Önerilen Mesajlar

Tabi tabi çalıntı işlerine girme zaten abi, örnek kendiliğinden çıktı bile sistem güvenlik seviyesini görmüş oluyoruz bu sayede..

ikinci el temiz bir i4 alabiliriz abi sana, 1100'den ucuz olur kesinlikle.. beğenmedin 1 ay sonra 50 lira ucuza tekrar sat :)yada aynı yada daha fazla

yakup'un teklifi mantıklı.. ikinci elini düşünüyorsan (ki bence sonunu düşünen kahraman olamaz :nazar: ) i4 iyi bir seçenek..

ama yok ben sıfır alayım, 2. el de çok derdim değil diyorsan, kendim kulandığım için tavsiye edeiyorum, sony xperia serisini kullanabilirsin.. ben SE Xperia Neo kullanıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence iphone alın. Çok power user değilsiniz. İos kullanıcı dostu, basit ve işlevseldir. Turkcell taksitli falanda satıyor, yanında internet paketli, taksitle ödeyebilirsiniz. Bir araştırın derim. Bu telefonlarla zaten internet pakete ihtiyaç oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence iphone alın. Çok power user değilsiniz. İos kullanıcı dostu, basit ve işlevseldir. Turkcell taksitli falanda satıyor, yanında internet paketli, taksitle ödeyebilirsiniz. Bir araştırın derim. Bu telefonlarla zaten internet pakete ihtiyaç oluyor.

Kesinlikle... Power bile çok dert değil yani hep pc başında oluyoruz genelde o da mı olmadı al aracına bir usb power o da mı olmadı benim gibi power case alırsın..

internet paketi şart tabi, yoksa akıllı tel gereksiz bana göre..oyun vs oynamam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S2 ye o kadar para vermem ben Hasan, yani 1600 tl vermem, öyle çakılmışa falan hiç girmem zaten.

Ben en iyisinin değil benim işişmi en iyi şekilde görecek olanın peşindeyim.

bir telefona 1.000 tl den çok para vermek mantıklı görünmüyor bana.

Cümlemi düzelteyim, pasaport kayıtsız.( Çakma eğer pasaport kaydı yapamam derseniz o konuda yardımcı oluyorlar). 1000 lira elbette mantıksız bende biliyorum ama i4 1100 filan dediler S2 varken gerek bile yok bence. En kötü sahibindende biraz dolaşmalı imei kayıtlı kutulu, sıfır 1100 liraya bulunuyor.

Tabi tabi çalıntı işlerine girme zaten abi, örnek kendiliğinden çıktı bile sistem güvenlik seviyesini görmüş oluyoruz bu sayede..

ikinci el temiz bir i4 alabiliriz abi sana, 1100'den ucuz olur kesinlikle.. beğenmedin 1 ay sonra 50 lira ucuza tekrar sat :)yada aynı yada daha fazla

edit : http://www.sahibinde...-78711816/detay

şunu 1050 liraya peşin alabiliriz mesela..

http://www.sahibinde...-80483445/detay

1000 lira yine sorunsuz

-No Comment-

öööhh hasan önerdiğin şeye bak :yeah:

Alperen abi ben F/P'ye bakarım. İmei için 500 lira veremem kimse kusura bakmasın. İmeiye bu kadar kafayı taktıysam yurtdışına giden birini kovalarım. :) Pasaport kayıtsız cihazlara imei çakıyorlar istersen tabi. Normal şartlarda garantiye girmeyen bir hareket yaptım onu bile düzelttiler. Ben büyük firmadan çok küçük satıcıya güvenirim. Hiç olmazsa yamuk yapmıyor.

Önerdiğim şey iyi birşey değil bende biliyorum ama bu fiyatlar bana bunları da düşündürdü. Neyseki buba Arnavutluğa gitti(telefon aldığım dönem) de işi kökten çözdük. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz çok telefon meraklısı değilsiniz anladığım kadarıyla. Para veririm diyorsanız iphone 4 alın kullanın. Yok o kadar vermem diyorsanız sizin telefonda güzelmiş, bunun üzerine ne özellik bekliyorsunuz yeni telefondan.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz çok telefon meraklısı değilsiniz anladığım kadarıyla. Para veririm diyorsanız iphone 4 alın kullanın. Yok o kadar vermem diyorsanız sizin telefonda güzelmiş, bunun üzerine ne özellik bekliyorsunuz yeni telefondan.?

Etkin ajanda özellikleri ilk sırada, biraz daha geniş ekranlı olsun ve dokunmatiği hassas olsun istiyorum.

Böyle yazayım çizeyim not alayım istediğim gibi, excel çalıştırsa mesela??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

HTC sesnsation veya XE iyidir. Samsung S2 iyidir. İphone iyi fakat jailbreak vs uğraşmak gerekir. Doğrudan telefonu alıp excel edit yapamaz mesela. Programa para vermek gerekir, veya jailbreak. Android telefonlar Gmail ve gmail takvim uygulamaları ile çok iyi senkron olarak çalışıyor.

İphone'da icloud ile takvim konusunda epey iyi durumda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

HTC sesnsation veya XE iyidir. Samsung S2 iyidir. İphone iyi fakat jailbreak vs uğraşmak gerekir. Doğrudan telefonu alıp excel edit yapamaz mesela. Programa para vermek gerekir, veya jailbreak. Android telefonlar Gmail ve gmail takvim uygulamaları ile çok iyi senkron olarak çalışıyor.

İphone'da icloud ile takvim konusunda epey iyi durumda.

iPhone excel vs açıyor :)

Jb dediğimiz şey 2 dk'yı geçmez..Basit şeyler bunlar 10 yaşında çocuk yapıyor sıkıntısı yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.