Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2023 - Opel Corsa 1.2T vs Fiat Egea 1.3 Dizel vs Renault Clio 1.0T vs Skoda Fabia

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Egea bu kadar boş muymuş, Corsa bu kadar dolu muymuş dedirten bir tablo.

Bulursan Fabia bulamazsan Corsa diyeceğim de Fabia'da hız sabitleyici yokmuş.

Bu donanımlara kim karar veriyor cidden çok merak ediyorum. Şerit takip koyup yağmur sensörü koymamak nedir la :hmm:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

39 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Egea bu kadar boş muymuş, Corsa bu kadar dolu muymuş dedirten bir tablo.

Bulursan Fabia bulamazsan Corsa diyeceğim de Fabia'da hız sabitleyici yokmuş.

Bu donanımlara kim karar veriyor cidden çok merak ediyorum. Şerit takip koyup yağmur sensörü koymamak nedir la :hmm:

Üç-beş değişiklik yaptım. 

Citroen hava parası ekledi

Fiat eklemiyor

Opel'den fiyat bekliyorum onu da yazacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Corsa'nın kuzeni 208'e baktın mı hiç Yakup? Fiyat listesinde 732 yazıyor 1.2 eat8 130hp'lik allure selection için. Donanımda gayet güzel gibi. 

Listeden ise Corsa elegance hem fiyat hem donanım hemde bulunabilirlik açısından en iyisi gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Semih G. yazdı:

Corsa'nın kuzeni 208'e baktın mı hiç Yakup? Fiyat listesinde 732 yazıyor 1.2 eat8 130hp'lik allure selection için. Donanımda gayet güzel gibi. 

Listeden ise Corsa elegance hem fiyat hem donanım hemde bulunabilirlik açısından en iyisi gibi duruyor.

Amacım aslında en ucuzu alabilmek 700 lere dayanmak bile istemiyordum C3'ün hava parası oraya getirdi.

Opel'den net fiyat alıp güncelleyeceğim listeyi.

Pejo da yoktur kesin sormadım onu hiç 73x olduğu için. Daha renk de yoktur onda 😄 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Yakup Ç. A. yazdı:

Güncelleme yapıyorum 😄 

Fabia'yı sordurdum cevap bekliyorum ama zor gibi.

Corsa Mayıs başı rezerv yaptırabiliyorum Haziran teslim

Egea sedan bulabiliyorum

Cross ise şans, üretimden çıkarsa olur. 

Egea'daki sıra benzinliler için geçerli.

C3 şimdi araba buldum onay bekliyor.

Ekran görüntüsü 2023-04-05 142029.jpg

Hala daha bu araçların içinde en alınası corsa diye ekliyorum. Sürüşüyle, donanımıyla, verimliligiyle tam bir paket. Bana kalırsa başka seçenek arama hocam. 

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

01.04.2023 - 22:17 tarihinde, Yakup Ç. A. yazdı:

Ford'a gücüm yetmiyor

Ford da "TR'deki en büyük Ford kullanıcıları forumunun admini bile Ford kullanmıyormuş" dedirtmesin bir zahmet, gerekli indirimi yapsın, konu da kapansın 🙂

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
14 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Titainium en boşun bir dolusu mu olmuş la

Yapıştır bu arada :kop:

Kredi çekip alacaksan seçim öncesi mi halletsen acep

süper spor zevk modeli değil sedan başlı başına bunu manuel almak bu dönemde emin olamıyorum. 

Puma otomatik var bir en alınası, onu da kesin bulamam. Birkaç kişiyi sokacağım araya hafta içi. 

Opeli biraz daha daralmaya gidiyorum şimdi.

Focus da buldum Puma da bu örnek araç 🥳 Bakalım bütçeyi düşüneceğim 

IMG_1432.jpeg

Bu birebiri 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-nokta-hatasiz-0-1090455388/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende Yakupa yakin bir konumdayim, bu konuda..

Arabam 2008 artik eskiyor, hemde eldeki 2 kuruş degerlensin diyerek bende sifir araba ariyorum. Egea croos 1.4 m benzinli bakiyorum. Ne yapsam bilemiyorum.  

Not. Ben bi zaman sonra satabilirim, onun için  piyasada hizli koşan model tercihim olucak. Manuel sevmesemde, bütceye otomatik uyan yok gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Listedeki araçların biri için kapora gönderdim bugün 🙂

Cuma günü gümrüğe geliyor araç, bir aksaklık olmazsa bayiye fatura edilirse fiyatı sabitleyecekler akabinde 2-3 hafta sonra da teslimat. 

Bakalım ne geliyor 🙂 Zorlaya zorlaya buldum bir araba, seçme şansım yoktu sabah aradılar ne istiyorsunuz diye, genel ortaya karışık bi sipariş verdim akşama buldular arabayı ancak istediğim gibi değildi erken geliyor diye kabul ettim.

Bence kesin birileri stokluyor araçları istedikleri zaman salıyorlar piyasaya. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.