Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
  • 0
Gazi Ergül

Hararet ibresi Oynuyor

Soru

Hararet ibresi araç tam ısınana kadar ışıklarda felan bekleme yapınca düşüyor hareket edince geri hemen yükseliyor 90 a tam manasıyla gelince düşme felan olmuyor ne iki acaba sıkıntı havalar soğuyunca cıktı bu problem

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

  • 0
18 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

tam ısınmadan kaloriferi açarsanız düşebilir.

En son bunu Punto ile şey yapmıştık 😄 Sonra termostat değişti, ondan önce su iyice azalmıştı. Bence derhal bi kontrol ettirin içiniz rahat olsun. Ufak bir değişim var ve sürekli olmuyorsa (tek sürüşte) normal olabilir Ozan'ın dediği gibi. 

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

2004 cmaxte başıma geldiğinde normal olduğunu söylemişlerdi. termostatın fanın bunun için olduğunu su ısınınca açıldığını soğuyunca kapandığını dolayısıyla sabit su sıcaklığının mümkün olmadığını ama belli sınır içinde tutulduğu söylenmişti. Ben de iyi ama bir önceki VAG arabamda ortada sabit durduğunu milim kpırdamadığını söyleyince onun yazılımla öyle yapılabileceği belirtilmişti. 

 

benim şimdi focusta çok çok çok soğuk  havalarda hararet göstergesinin ortaya çıkamadığı veya zaman zaman ortaya çıktıktan sonra milim düştüğü oluyor. Diğer zamanlarda geç ısınıyor ama ısınınca sabit kalıyor. 

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.