Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Sony 8'', Sync3, Sync2 Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba,hiç hevesim olmasa da yapacak birşey bulamadığımdan aracıma sony 8'' veya sync3 (makyajlı kasalarda bulunan) multimedya dan takmak istiyorum.Yurt dışından almayı düşünüyorum ancak neyi alacağıma halen karar veremedim sizce hangisini almalıyım ve alırken neye dikkat edeyim malzeme ile ilgili liste yapabilecek arkadaş var mı.Yardım bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Sony 8'', Sync3, Sync2 Tavsiyesi olarak değiştirdi

şöyle söyleyeyim bu gün tanıştığım bir arkadaş yapabilecegini hiçbir şeyin imkansız olmadığını söyledi banada bu lazım dı malzeme konusunda kanadadan eksoz,allegrodan far almanyadan tampon getirmiş birisi olarak çok zor olmadığını düşünüyorum ama şimdi parça parça toplamaktansa komple gerekirse tesisatı ile almak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kabaca,

Ekran, Sync modülü, radyo ünitesi, teyp çerçevesi ve tuş takımı, gps modülü, mikrofon, usb ve sd kart modulü, direksiyonda sesli komut düğmesi ve bunlara ait tesisat gerekecek. Bu tesisatların bazıları hali hazırda olana iave olacak, bir kısmı ise ya yeniden çekilecek ya da pinleri değiştirilecek.

Komple tesisatı almak elde hazır kablo ve soketler olması açısından mantıklı, onun dışında araç üzerindeki tesisatı söküp, yenisini çekmek ve sabitlemek bana pek akıllıca gelmiyor. Çok emek ve zaman gerektirir. Şema okumayı biliyorsanız ne nerden alınacak, nereye gidecek bunlar yeterli.

Liste derken de tek tek parça no istiyorsanız çok da gerek yok. Mk3 araçtan çıkma ekran, sync modulü, teyp çerçevesi ve tuşlar ve radyo ünitesi olacak. Zaten bunları set halinde satıyorlar genellikle. Mikrofon, gpsm çok mühim değil hemen hepsi uygun. Media kutusu ve direksiyon düğmeleri kalıyor zaten geriye.

Bu mesela makyajlı kasa için.

97C39FC3-8054-40F6-9DF1-565A910519A5.jpeg

Semih O. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Semih O. yazdı:

Kabaca,

Ekran, Sync modülü, radyo ünitesi, teyp çerçevesi ve tuş takımı, gps modülü, mikrofon, usb ve sd kart modulü, direksiyonda sesli komut düğmesi ve bunlara ait tesisat gerekecek. Bu tesisatların bazıları hali hazırda olana iave olacak, bir kısmı ise ya yeniden çekilecek ya da pinleri değiştirilecek.

Komple tesisatı almak elde hazır kablo ve soketler olması açısından mantıklı, onun dışında araç üzerindeki tesisatı söküp, yenisini çekmek ve sabitlemek bana pek akıllıca gelmiyor. Çok emek ve zaman gerektirir. Şema okumayı biliyorsanız ne nerden alınacak, nereye gidecek bunlar yeterli.

Liste derken de tek tek parça no istiyorsanız çok da gerek yok. Mk3 araçtan çıkma ekran, sync modulü, teyp çerçevesi ve tuşlar ve radyo ünitesi olacak. Zaten bunları set halinde satıyorlar genellikle. Mikrofon, gpsm çok mühim değil hemen hepsi uygun. Media kutusu ve direksiyon düğmeleri kalıyor zaten geriye.

Bu mesela makyajlı kasa için.

97C39FC3-8054-40F6-9DF1-565A910519A5.jpeg

anlıyorum abi sağolasın da mesela normal focuslarda marka olarak SYNC yazıyor bazıları SONY ,ekran olarak ta iki çeşit mevcut hangisini almalıyım hangisi en iyisi.örneğin fotoğrafta iki adet ekran var ikisi de 8 inç ve ikisini de takılabilir deniyor.

APIM Comparison.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anlıyorum abi sağolasın da mesela normal focuslarda marka olarak SYNC yazıyor bazıları SONY ,ekran olarak ta iki çeşit mevcut hangisini almalıyım hangisi en iyisi.örneğin fotoğrafta iki adet ekran var ikisi de 8 inç ve ikisini de takılabilir deniyor.
5a4b425b75a06_APIMComparison.jpg.cc5fe5c63d32bf427d42a9a0f4c08fd4.jpg
Fotoğrafta üstte olan sync 3, alttaki 2. Sony olanlarda sadece tuşlar ve teyp farklı. Doğal olarak Sony'lerin ses kalitesi biraz daha iyi. Ancak hoparlör ve diğer bileşenler de araçlarda ona göre.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Semih O. yazdı:
Bir saat önce, Fatih S. yazdı:
5a4b425b75a06_APIMComparison.jpg.cc5fe5c63d32bf427d42a9a0f4c08fd4.jpg

Fotoğrafta üstte olan sync 3, alttaki 2. Sony olanlarda sadece tuşlar ve teyp farklı. Doğal olarak Sony'lerin ses kalitesi biraz daha iyi. Ancak hoparlör ve diğer bileşenler de araçlarda ona göre.

o zaman son bir soru hepsi olur mu focus 3 2011 sytle plus araca .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman son bir soru hepsi olur mu focus 3 2011 sytle plus araca .
Olmaması için bir neden yok. Sync 3 hatırlamıyorum mk3 için takan var mı ama sonuçta büyük ölçüde bağımsız sistemler. konfigürasyonla ilgili sıkıntı yaşamamak için benim tercihim mk3'de olan her ne ise onu takmak olurdu.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Semih O. yazdı:

Olmaması için bir neden yok. Sync 3 hatırlamıyorum mk3 için takan var mı ama sonuçta büyük ölçüde bağımsız sistemler. konfigürasyonla ilgili sıkıntı yaşamamak için benim tercihim mk3'de olan her ne ise onu takmak olurdu.

teşekkürler çok sağolun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.