Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

• 0
Yakup Çağatay

Focus MK2 Havalandırma Çalışmıyor

Question

Dün akşam çalışan klima şimdi hiç üflemiyor. Klima kapalı açık aynı, otomatik ve manuel mod da fark etmiyor. Ben klima performansından memnun değildim gaz kontrolüne gidecektim bu denk geldi. 

Şimdi can alıcı soru, gaz bitince üflemeyi keser mi? Bana göre niye kessin? 

Ek: Kontağı kapatınca pıss diye ses duydum.

18 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhabalar 2009 focus hb titanyum aracimin kalorifer fani calisiyordu bir anda calismaz oldu acaba neden olabilir .(dijital klima var uzerinde)

• 0
5 dakika önce, Yasin Akverdi yazdı:

Merhabalar 2009 focus hb titanyum aracimin kalorifer fani calisiyordu bir anda calismaz oldu acaba neden olabilir .(dijital klima var uzerinde)

Konunuzu aktardım. Bu konudaki parçayı değiştirmeniz yeterli 🙂 

• 0
27.08.2017 - 01:17 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Bir de bozuk olması ihtimal olan şey klima değil, kalorifer motoru. 

Şöyle dursun kenarda:

Kale marka 200 lira 

Orj 900 civarı

IMG_4869.JPG

Aracın gögüsü sökülmeden fan motoru  degisitirilebiliyormu 

--27 dakika sonra eklendi--
13 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Konunuzu aktardım. Bu konudaki parçayı değiştirmeniz yeterli 🙂 

Aracin gogusu sokulmeden takiliyormu abi

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By Muhammed D.
      Selamınaleyküm.Focus 2015 Trend X aracımda iç sirkülasyon düğmesi çalışıyor lakin fanda bir ses yükselmesi olmuyor eskiden bariz hissedilirdi neden olur ya da çözüm nedir? 
    • By İbrahim Ulutaş
      Sıcak veya soğuk olarak fark etmeksizin orta bölümden çok az hava geliyor diğer yerlerde sorun yok normal üfleme geliyor
    • By Emrah Ayaz
      Arkadaşlar havanadırmayı açtığım zaman klima kendiliğinden açılıyor bunu nasıl düzeltebilirim?
    • By Uğur Akdaş
      Keyifli Pazarlar
      Aracın gövdesinde teyp, dijital klima kontrol paneli, cam ısıtma düğmesinin paneli ve altındaki algılayıcı pervaneli sensörü bir de torpido kısmını söktük, hepsinin bağlantıları çıkartıldı ve iş bitince geri takılıp toplandı. Şimdi özellikle sabah ilk çalıştırmanın peşine defalarca klima auto modunda devreye giriyor, kapatıyorum yine tekrarlıyor. Birde camlar tek dokunuşla kapanmıyor illaki tuşu tutmak gerekiyor. Akü başlarını söküp bekle düzelir diyen oldu ama maalesef yaramadı. Tecrübesi ya da bilgisi olan var mıdır ?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.