Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 1.6 Tdci Top Speed ve Yol Performansı

Furkan Çiçek

Önerilen Mesajlar

Arac 17000 km lerde iken afyon denizli istikametinde 220 gordum. Suan 33000 lerde hala 190 i kasmadan gecebiliyor duzluklerde aglamadan 210 vuruyor. Burdan sonrasi ne tat veriyor nede hoooo deyince duruyor. 412 leri odeye odeye biktim.. 1.6 manuel 3.5 maktajli dizel..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet 190 a çok rahat çıkıyor. 210 a kadar daha nazlanarak çıkabiliyor. Ben 1.6 tdci motorundan çok memnunum. Tabi deneme amaçlı maximum 3 4 dakikalığına bu hızlara çıktım. Uzun yolda 95 civarı hızlarda gidiyorum 4.2. 4.3 litre yakıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, saner can yazdı:

Uzun yolda 95 civarı hızlarda gidiyorum 4.2. 4.3 litre yakıyor.

Farklı algılamayın beni ama uzun yolda 95 km hız sanki bana hiç gitmiyormuş gibi geliyor ve gideceğim yere varamıycakmışim gibi geliyor.. 

Gerçi arabada etken hissetirmiyor hiç 100 km hıza kadar gittigini :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mugla dan gumushaneye 1350 km.. herturlu risk ve adranalini yasiyorum.. sacma virajlar, ikazsiz yol calisma sahalari, 3 km icinde art arda pasuda radar ekipleri, ucak pisti yollar, yarisan tirlar ve otobusler makasa gayet uygun, seyirlik ilceler ve tabiat, sikici duzlukler; bahanesi cok sonucta bu 3 pedal bir daire[emoji41]

Sabretsem belki 4.5 litreleri gorevilirim ama sabretsem[emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kamyonetin bile son hızını denemiş biri olarak yüksek hız yapmayı seven arkadaşlara tavsiyem arada kamyonete binip deneyin 100 le giderken 200 hissi veriyor. Performans araçlarına boşuna o kadar para vermeye gerek yok. Sonuçta önemli olan hissettiğin değil mi?:D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.