Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hafif Boya Izleri ve Göçük Masrafı

Önerilen Mesajlar

Bugun araca bulundugu yerde buyuk ihtimalle ya bir taksi ya da bir otobus sürtmüş ve cesitli göçükler oluşmuş. Çarpanı bulamadım malesef görende olmamış onarım için auto king'de 900₺ istediler servise goturmeye zamanim olmadi

kasko var ama bozdurmak istemedim. Ancak bozdurursam 400-500₺ daha fazla odemek zorunda kalirim gibi geliyor seneye. Kapı tamamen boyanacak gocuk duzeltme yapilip sag teker uzerindeki yer boyanacak dediler sizce bu onarima bu maliyet normal mi ? Goruslerinizi merak ediyorum.

IMG_7600.JPGIMG_7600.JPGIMG_7601.JPGIMG_7599.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 hours ago, çağlar çetinkaya said:

sarı renkleri pasta cila alır , göçükleride boyasız göçük düzeltme işi yapanlar var onlar halleder .Çok az bi yerde boya kalkmış gibi duruyor orayada ufak bi rütuş yaparsınız.

Fotoğraflardan göründüğü kadarıyla +1 

Moral bozacak birşey yok, toparlanır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle durumları görünce insan üzülüyor.. yani kazadır olabilir eyvallah'da kaçmak nedir karaktersiz adamlar..

Bunları görünce kızıyorum diyorum kendi kendime; alıcan bi şahin vs eski hurda bi araba oraya buraya giricen hiç dikkat etmiycen yolun ortasına park edicen.. istiyen dokundursun deysin vursun umrunda olmayacak.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun çok üzücü bir durum. Hele ki aracınız yeni olunca :unsure:

Dalgalanma veya esneme varsa boyasız göçük giderme olmaz. Olsa da çok belli olur ama ben de olsam boyatmam. Çok büyük bir sıkıntı yok umarım düzelir :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 hours ago, Berat Hasbek said:

Dalgalanma veya esneme varsa boyasız göçük giderme olmaz. 

Olur, hemde bal gibi olur kaymak gibi olur hemşo. Ankarada çok acaip işler yapan elemanlar biliyorum. Göçük düzeltme diyip sadece çektirme yöntemiyle çalışan yerler tabi yapamaz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olur, hemde bal gibi olur kaymak gibi olur hemşo. Ankarada çok acaip işler yapan elemanlar biliyorum. Göçük düzeltme diyip sadece çektirme yöntemiyle çalışan yerler tabi yapamaz. 

Serviste buna garanti vermiyorlar da onun için demiştim hemşo. Dalgalanma varsa bırakır kendini diyorlar. Bilmiyorum belki de tamamen duygusal [emoji15][emoji15][emoji106]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 minute ago, Berat Hasbek said:

Serviste buna garanti vermiyorlar da onun için demiştim hemşo. Dalgalanma varsa bırakır kendini diyorlar. Bilmiyorum belki de tamamen duygusal emoji15.pngemoji15.pngemoji106.png

Servis alip degistirmekten baska birsey yapmiyor. Yolun ankaraya dusecek olursa duzelttirelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlarda yazmış pasta işini görecektir. Kaportada fazla bi göçük görünmüyor sarı renkler gittikden çok sorun olacağını sanmıyorum. bence hiç boya işine girme derim. Çamurluk ve kapı birleşim noktasındaki boya kalkmasınıda rutuşlaman yeterli olacaktır..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun öncelikle, Güzelce silin ama sizde güzelce silerken çizmeyin. pasta cila denemeden önce gazete kağıdının beyaz kısmıyla silin. sonra pasta cila yapın çoğu yer kurtaracaktır. çamurluk boyanır gibi duruyor. Geçmiş olsun tekrar. Allah beterinden saklasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 minute ago, Cihat A. said:

Geçmiş olsun öncelikle, Güzelce silin ama sizde güzelce silerken çizmeyin. pasta cila denemeden önce gazete kağıdının beyaz kısmıyla silin.

O ne demek yahu, gazete kagidinin beyaz kismi mi var? Gazeteler artik beyaz mi basiliyor? Ben epeydir gazete okumuyorum ciddi ciddi.

Ne gerek var bunlara, kil alinir yapilir, ki bu tip isler daha once bulasmamis insan icin iyi sonuclar vermeyebilir. Pasta cila candir, gerisi gereksiz heyecandir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Servet Ö. yazdı:

O ne demek yahu, gazete kagidinin beyaz kismi mi var? Gazeteler artik beyaz mi basiliyor? Ben epeydir gazete okumuyorum ciddi ciddi.

Ne gerek var bunlara, kil alinir yapilir, ki bu tip isler daha once bulasmamis insan icin iyi sonuclar vermeyebilir. Pasta cila candir, gerisi gereksiz heyecandir :)

denemeden heyecan yapılmaz. yazısız kısmı ile yaparsa araba beyaz olduğundan üzerine leke vs bırakmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.