Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaçınılmaz Diş Mevzuları

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Bu gün 5 tane daha çekildi. Üstte 2 altta 2 dişim kaldı. Çakma drakula olduk iyi mi... Merhaba çorba ben iyiyim sen nasılsın...

"En azından kilo alma riski yok, formunu korursun." deyip iyi yanından bakmaya çalışacağım ama böyle de hayat çok tatsız tuzsuz geliyordur. Çekilen acılar da cabası. Büyük geçmiş olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Bu gün 5 tane daha çekildi. Üstte 2 altta 2 dişim kaldı. Çakma drakula olduk iyi mi... Merhaba çorba ben iyiyim sen nasılsın...

kalan sağlar bizimdir, diyecem ama onlarda gitcek yakında.

kemik suyuna şehriye çorba tavsiyemdir :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Hocam gerçekten önemli bir mevzu bence bu. Çünkü çekilecek bir ağrı değil bu diş ağrısı. İnsan yaşamadan anlamıyor tabi ne olup ne olmadığını. Ben daha doğru fırçalamayı bile bilmediğimi fark ettim araştırınca konu üzerine. Şu makalede doğru bakım tekniklerinden bahsetmişler;
https://bilgihanem.com/agiz-ve-dis-bakimi-nasil-olmalidir/

Bunların hangisini yapıyordum hiçbirisini sanırım ? Sonra ağrıyan dişlerle baş başa kalıyorum tabi... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu yaz tatile cebimde antibiyotik iğnelerle gittim. Doktorun 1 yıl önceki tavsiyesini dinlemedim ve tam izne çıkacağım gün şiddetli ağrı ile tanıştım. Apse olduğu için çekim yada tedavi yapılamadı. 6 tane iğne ve şiddetli ağrı ile tatile gittim. (buna tatil denirse). Sonuç olarak gecenin 12sinde yollarda hastane aramak ve otelde iğne yaptıracak biyer aramakla geçen 5 gün. İhmal etmeye gelmeyecek en önemli bölgemiz dişlerimiz.. Geçmiş olsun.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.