Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Mondeo 2013 (USA - Yeni Ford Fusion 2013) Resmi olarak Tanıtıldı !

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

arabanın önden tasarımı çok iyi, bildiğin aston martin yüzü forda monte edilmiş. yalnız arka çaprazdan bakınca audi modeleri gibi olmuş. yine de boyunun biraz uzun olması dışında bence tasarımı çok iyi. sanırım amerikada hibrid, elektrikli ve awd gibi çeşitleri olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni Fusion (Mondeo) lansmanı henüz yapışmış ve taze hafızalardayken aracın NASCAR serisine katılacak yarış formu tanıtıldı.

NASCAR kurallarına göre hazırlanan aracın seri üretim ile ortak tek yanı bazı kaporta parçaları, böylelikle üretim modeli ile dış tasarım benzerliği korunmaya çalışılmış. .

41 cm daha uzun 13 cm daha geniş ve 13 cm daha alçak.

5,8l V8 Ecoboost motor 800 BG güç üretiyor ve arka aksı sürüyor.

204315027-w500.jpg

204315028-w500.jpg

204315029-w500.jpg

204315025-w500.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Bu yeni Mondeo'nun yapimina basladilar Yakup abi bizim burda, hatta test surusu yapiyolar fabrikanin icinde :)

Cok degisik bi arac, simdikinden cok daha olgun - daha diri cok guzel :nazar:

Gercekte daha guzel gozukuyo :)

1 sene de başlayacak satışlar, 100 bin testi felan yapılır şimdi ancak :) hayırlı olsun :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Cok guzel ve sportifte bia spoiler veya egsoz cikislariyla Turkiyeye gelicegini sanmiyorum :) bide araba titanium ama fatlar halojen cok sacma mercekli far var arabada ama icinde halojen ampul

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.