Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 f3 style plus black+ 5000 tl=2010 ınsignia cosmo beyaz

oğuz mete

Önerilen Mesajlar

2012 f3 style plus black+ 5000 tl=2010 ınsignia cosmo beyaz

arkadaşlar benim bir ev arkadaşımda ınsignia cosmo var beyaz 2010 model 22.000 de araba çok kullandığı için haliyle insignia da fazla yaktığı için benim 2012 model f3 style plus ile değişmek istiyor.ben arabayı pek kullanan biri değilim.Arkadaşım gel takas yapalım diyor.siz ne düşünüyor sunuz..?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence düşünmeyin bile.. Insignia her açıdan focustan daha iyi bir araba.. Tabi yakıt konusu farklı bir şey. Benim gibi 6 ayda 4bin km yol yapan biri iseniz turbo değil bi-turbo bile olsa koymaz.. :)

Mertol Kip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsignia da o motor çok yakıyor..Boşuna sizin arabanızdan sadece 5000 tl cik fazla fiyatı yok,ben olsam hayatta değişmem..Benzine para vermekten illallah dersiniz..Az kullanıyorum düşüncesi de en büyük hatadır..İsterseniz haftada bir kullanın,kullanacağınız zaman 100 TL.lik benzinle 100 km yapınca çok büyük şok yaşarsınız..O arabadan şu anda zibil gibi satılıyor sahibinden komda..hemde daha düşük km de olanları...Hiç tavsiye etmem..Opel hem de..Fordla bir mi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsignia da o motor çok yakıyor..Boşuna sizin arabanızdan sadece 5000 tl cik fazla fiyatı yok,ben olsam hayatta değişmem..Benzine para vermekten illallah dersiniz..Az kullanıyorum düşüncesi de en büyük hatadır..İsterseniz haftada bir kullanın,kullanacağınız zaman 100 TL.lik benzinle 100 km yapınca çok büyük şok yaşarsınız..O arabadan şu anda zibil gibi satılıyor sahibinden komda..hemde daha düşük km de olanları...Hiç tavsiye etmem..Opel hem de..Fordla bir mi....

beni de düşündüren yakıt ekonomisi ...şimdilik küçük bir yerde çalışıyorum ama bu büyük bir yere tayinim çıkmayacak anlamına gelmez..yorum için teşekkürler...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arada 2 model yılı fark var. Arada bir sürü km farkı var.

Fakat bunlara karşılık Cosmo donanım var.

Ne motor, ne kasa hiçbiri önemli değil de Cosmo donanım farklı ya, bu benim takıntımdır belki ama bilemiyorum, full arabaya dayanamıyorum ben.

Fakat dizelin yakıt ekonomisini kesinlikle ararsınız değişim olursa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsignia Focus 3 den daha iyi bir araba değil....Sadece segmentleri farklı....Bence tabii.... :kıhkıh: Çoğunluğa göre bu yazdıklarım saÇmalık veya aşırı focus fanatizmi gibi gelse de benim iÇin bu geÇerlidir...Ayrıca İnsignia alacağıma Mondeo alırım ben....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla yakıt sarfiyatı konusu hariç insignia güzel araba. Yalnız yakıt sarfiyatı gerçekten keyfinizi kaçırır. Ayrıca siz aracınızı yeni aldınız. Daha kaç km yaptınız ki, bence boşverin, Focus'un keyfini çıkartın.

Bu arada Bora beyin İnsignia-Mondeo tercihinde ben olsam insigniayı seçerim. Donanım, göresellik, ve hepsinden önemlisi insignianın daha yeni bir model olmasından dolayı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla yakıt sarfiyatı konusu hariç insignia gÜzel araba. Yalnız yakıt sarfiyatı gerçekten keyfinizi kaçırır. Ayrıca siz aracınızı yeni aldınız. Daha kaç km yaptınız ki, bence boşverin, Focus'un keyfini çıkartın.

Bu arada Bora beyin İnsignia-Mondeo tercihinde ben olsam insigniayı seçerim. Donanım, göresellik, ve hepsinden önemlisi insignianın daha yeni bir model olmasından dolayı.

Yeni Mondeo çıkınca görÜrÜm seni...İnsignia 2.0 CDTI olsa belki dÜşÜnÜrÜm....O da 150 BİN TL.ye yaklaşan fiyatıyla 2 Full F3 Şeker Kırmızı ederki,onu alabilmem için bir tane daha Bora A.olmam lazım.... :kıhkıh::nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.6 160 ps'lik Ecoboost ve yolda gidişi yeter 5k Mondeo'nun ama maalesef sunulmuyor..

2012 Mart gibi tanıtılacak olan Mondeo 2013'de yollarda olacak

Konuyu dağıtmadan yorumuma gelince, siz eğer istiyorsanız takas yapın :kıhkıh: Ayrı sınıf Ayrı Motor Size kalmış biraz :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.