Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 f3 style plus black+ 5000 tl=2010 ınsignia cosmo beyaz

oğuz mete

Önerilen Mesajlar

soğuk bir yerde araç kullanmak yakıt sarfiyatını gerçekten etkiler mi? bilginiz var mı?

Fabrika şartlarında Soğuk daha iyi çalışır ama Diğer şartlar bu değeri olumsuz etkiler :kıhkıh: 8.2 gibi değerler ş.içi için muazzam değerler :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12.5 çokmuş hani şöyle 10 larda falan olsa düşünebilirdin.

Soğuk hava yakıt tüketimini olumsuz etkiler; araç geç ısınır.

saolun insignia dan vazgeçtim..Arkadaşıma da bidirdim.O da aracını satıp 0 km fiesta 1.4 tdi titanıum x almaya karar verdi..eskisi gibi konforlu olmayacak ama yakıtı yüzünü güldürür..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

saolun insignia dan vazgeçtim..Arkadaşıma da bidirdim.O da aracını satıp 0 km fiesta 1.4 tdi titanıum x almaya karar verdi..eskisi gibi konforlu olmayacak ama yakıtı yüzünü güldürür..

İnsigniadaki konforu bulamaz belki ama ekonomi ve kullanışlılık anlamında insigniadan çok daha iyi bir arabadır..Ayrıca bir insanın otomobilde arayacağı hemen herşeyde var Fiestada....Park yeri bulma derdi yok,altı yüksek,çekici bir tasarıma sahip,çok zengin bir iç donanımı var....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşımın benzinden dili yandığı için aracını 52 bin tl ye satıp,fiesta 1.4 tdi titanium x alma kararı verdi..çok araç kullanan biri için yakıt ekonomosi ideal araç,ama insignia da ki konforu bulamaz ..

Tam anlamıyla attan inip eşeğe binmek.

Hiç değilse söyleyin de 1.6 dizel alsın, uzun yolda kesin daha az yakar, şehir içi eşittir, daha efendi bir motor.

Bu ciddi ve önemli bir uyarıdır.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amma abartmışssınız İnsigniayı ya...Bir tür eziklik duygusu mu nedir....Opel İnsignianın Segment dışında Focustan üstün kaç tane özelliği var? Nedir yani?Sonuçta otomobil ihtitaçlarınızın tamamını karşılamıyor mu donanımları Focusun? Ne bekliyorsunuz?Salon Salamanj arabalarla sıkışık trafikte araba içinde partimi yapacaksınız? Park yeri bulmak sorun,yakıtı sorun,alırken bir sürü vergi ödüyorsunuz ayrıca..İkinci elde de Focus kadar rahat satamayacağınız bir araba..Açın bakın internete,zibil gibi insignia var,millet satamıyor,elinde patlıyor..Ben focusumu satışa çıkarttım,ertesi gün 20 kişi aradı,1 hafta içinde de kapış kapış gitti güzelim Focusum....:)) İnsignia uçak,focus kağnı sanki...Peh.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam anlamıyla attan inip eşeğe binmek.

Hiç değilse söyleyin de 1.6 dizel alsın, uzun yolda kesin daha az yakar, şehir içi eşittir, daha efendi bir motor.

Bu ciddi ve önemli bir uyarıdır.

uyarınız için teşekkürler bende defalarca dedim ama 1 saat önce arkadaşım aveo nun dizeli ni aldı sanırım 1.2 motor..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşınız stayl plus focus alsın dizel. İnsignia dan sonra fiestanın fulu de focusun fulu de arkadaşınızı ford markasından soğutabilir,

uyarılarımıza kulak asmadı aveo nun dizeli ni aldı sanırım 1.2 motor..umarım pişman olmaz .arabaya bindim çook dar geldi..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.