Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 f3 style plus black+ 5000 tl=2010 ınsignia cosmo beyaz

oğuz mete

Önerilen Mesajlar

Yeni Mondeo çıkınca görÜrÜm seni...İnsignia 2.0 CDTI olsa belki dÜşÜnÜrÜm....O da 150 BİN TL.ye yaklaşan fiyatıyla 2 Full F3 Şeker Kırmızı ederki,onu alabilmem için bir tane daha Bora A.olmam lazım.... :kıhkıh::nazar:

o zaman şöyle bir şey yapalım. 2013 mondeo :)

TGnKD.jpg

Edited by Ykp CgTy ; Resmi resim değil :kıhkıh: ona göremm hatalı anlama olmasın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo mu Insignia mı? Mondeo

Insignia mı Focus mu? Insignia

C sınıfı araç ağzına kadar dolu da olsa D sınıfının tadını veremez.Hele de insignia cosmo donanımsa zaten yanına yaklaşamaz.

Fakat yakıt konusu göreceli.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsignia Focus 3 den daha iyi bir araba değil....Sadece segmentleri farklı....Bence tabii.... :kıhkıh: Çoğunluğa göre bu yazdıklarım saÇmalık veya aşırı focus fanatizmi gibi gelse de benim iÇin bu geÇerlidir...Ayrıca İnsignia alacağıma Mondeo alırım ben....

İyide Bora Oğuz bey Mondeo ecoboost mu yoksa insigniamı dememişki. Eldeki seÇenek insignia ve her disiplinde focustan daha iyi bir araba olduğu gerÇek. Yakıt konusu başka bir şey. Benim iÇin önemli değil mesela. Başkası ayda 3-4 bin km yapıyordur onun iÇin önemli olur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben güncel kasa için konuştum zaten. Gerçi 2.0 ecoboost selective donanımlı olursa mondi seçerim.

Hatta http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-model-ford-mondeo-2-0-selective-ecoboost-240-hp-69425092/detay bu mondeo ile passat higline yı kıyasladım arkadaşlarla, neredeyse hepsi bunu seçti, tabi bende.

VW aslında çok iyi bir marka ama gerçekten çok soğuk tasarımları var ya. Passat la Mondeo yu kıyaslayınca gerçekten çok hoş duruyor monde

Ayrıca nerede okuduğumu tam hatırlamıyorum ama şöyle bir şey vardı,

Mercedes kullanıcısı Toyota, BMW kullanıcısı ise Honda tercih eder, ya da bunun tam tersiydi, yani toyota-merso, Honda-BMW

Bizde bunu şu şekilde değiştirebilir miyiz, yani fordcular olarak Mercedes-Opel, BMW-Ford.

Konumuza dönersek sıfır km aracının tadını çıkart. boşver. Ama full araç istiyorsan ve yakıt benim için önemli değil dersen cosmo donanım ziyadesiyle tatminkar, aramazsın hiç focusu. Taakii benzin pompasının önüne gelinceye kadar. :kıhkıh::D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyide Bora Oğuz bey Mondeo ecoboost mu yoksa insigniamı dememişki. Eldeki seÇenek insignia ve her disiplinde focustan daha iyi bir araba olduğu gerÇek. Yakıt konusu başka bir şey. Benim iÇin önemli değil mesela. Başkası ayda 3-4 bin km yapıyordur onun iÇin önemli olur..

Onun cevabını verdim zaten yukarıda,muhabbet İnsignia Mondeoya doğru yol alınca onun iÇin yazdım.....İnsignia almam ben,marka bozuk baştan..Opel....Çok uzağım o markaya...

o zaman şöyle bir şey yapalım. 2013 mondeo :D

TGnKD.jpg

Edited by Ykp CgTy ; Resmi resim değil :kıhkıh: ona göremm hatalı anlama olmasın

İşte budur,Hemde Şeker Kırmızıııı...Yemişim Insigniayı..Bu Çıksın hemen alıciim....Focus 3 ten sonraki arabam budur...eheheheeüüüee....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

VALLA yazışmalardan sonra anladım ne olursa olsun 12lt/100km büyük rakam bir de araç 180 hp beygir olunca uslu durmayıp basarım bu iş beni aşar gibi...ben f3 style plus ile mutlu birlikteliğime devam etme kararı aldım....zaman ayırıp cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence hemen geçin. :D Hatta siz geçmezseniz arkadaşın numarasını verin Adana'ya gelirse 1.6 TDI Octavia ile satışını hemen verebiliriz. :D Sanıyorum babam böyle bir şeye dünden razı. :kıhkıh::D

--------------------------------

Neyse karar verilmiş.. :) Ama bu arada insignialara tüp takılabiliyor aklınızda bulunsun genede.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence hemen geçin. :D Hatta siz geçmezseniz arkadaşın numarasını verin Adana'ya gelirse 1.6 TDI Octavia ile satışını hemen verebiliriz. :) Sanıyorum babam böyle bir şeye dünden razı. :kıhkıh::)

Arkadaşımın benzinden dili yandığı için aracını 52 bin tl ye satıp,fiesta 1.4 tdi titanium x alma kararı verdi..çok araç kullanan biri için yakıt ekonomosi ideal araç,ama insignia da ki konforu bulamaz ..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

VALLA yazışmalardan sonra anladım ne olursa olsun 12lt/100km büyük rakam bir de araç 180 hp beygir olunca uslu durmayıp basarım bu iş beni aşar gibi...ben f3 style plus ile mutlu birlikteliğime devam etme kararı aldım....zaman ayırıp cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Oğuz senin 1.6 Focusun Benzinliydi değil mi?

Kaç Litre yakıyorsun 100 km. de?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oğuz senin 1.6 Focusun Benzinliydi değil mi?

Kaç Litre yakıyorsun 100 km. de?

abi benzinli 8.2lt/100km yol bilgisayarı gösteriyor..biraz fazla mı? Bana arkadaşlar aracın yeni ve havalar da soğuk bunlar etkili oluyor diyorlar...Zamanla düşer deniliyor ama bakalım hayırlısı.. oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.