Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 f3 style plus black+ 5000 tl=2010 ınsignia cosmo beyaz

oğuz mete

Önerilen Mesajlar

İnsigniadaki konforu bulamaz belki ama ekonomi ve kullanışlılık anlamında insigniadan çok daha iyi bir arabadır..Ayrıca bir insanın otomobilde arayacağı hemen herşeyde var Fiestada....Park yeri bulma derdi yok,altı yüksek,çekici bir tasarıma sahip,çok zengin bir iç donanımı var....

fiesta dan da son anda vazgeçti gitti akıllı ave dizel 1.2 motor aldı..araba ya bindim yazık dedim çok dar konfor 0 ...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlısı olsun...aveo benimde arabasızlıktan kızgınlıgımda ilk aklıma gelen model..gitlen al sunu bin dedirten.1.3 motorları var dizel..sanırım opel yada eski multijetleri kullanıyor..chevroletlerde...sadece yakıtsa sorun bilemem de...elindeki araba...bugüne kadar opelin yarattığı diyelim..en güzel şey bir erkek olarak beni mutlu eder...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni nesil chevrolet lere nedense bir türlü ısınamadım, sevmiyorum, her ne kadar yeni aveonun tasarımı güzel olsada, cruze nin tasarımı güzel olsada sevmiyorum, ben renault, fiat alırım yine chevrolet almam. Hatta alanada mani olmaya çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsignia -Focus, gönül insignia der ama devir ekonomi devri olunca Focus tabiki daha avantajlı. Kasası değişecek olsada fiesta'yı yeni kasa aveo ya tercih ederim.

Hayırlı olsun arkadaşınız kararı vermiş almış zaten. Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 senedir ev arkadaşım kendisi az biraz laz dır.inat kafasına koymuş bi kere...neymiş far tasarımı çokk güzel miş :)...

O farlara önden çamurlu su vursun bir şöyle,sonra camsız haliyle o farların içine su sızsın taş gelsin..Oraları ytemizlemek için uğraşssın,sonra görürüm..Arkadan da stopları aşağıda konumlandırmışlar kıçı yere yakın duruyor arabanın....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşınız almış tabi diyecek birşey yok da, ben aveo'yu şeye benzetiyorum, hani bir peugeot 207 reklamı vardı, hindistanda eleman çekiçle balyozla arabasını eğiyor büküyor 207'ye benzetiyordu.. onun gibi, aveo da sanki çok biçimsiz bir arabanın amerikan muscle car'lara benezetilmeye çalışılmışı ama kesinlikle olmamışı gibi.. farlara chevy camaro, mustang veya dodge charger havası verilmeye çalışılmış ama burun aşağıda, arkaya doğru yükselen bir yapı, gösterişli yapılmaya çalışılan (ama olmayan) ön kısma güdük gelen bir arka tasarım.. ya ne bileyim neresinden tutsan elinde kalıyor.. benim değerlendirmem tamamen tasarımla alakalı elbette.. motorunu, donanımını vs bilemiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim asıl merak ettiğim, biz bu kadar yorumu arabayı hiç görmeden, denemeden, tamamen ön yargılarımızla yaptık.

Şimdi size bir iş düşüyor, biz bu kadar yorum yaptık, bu kadar laf ettik aveo hakkında, biraz anlatmanızı rica ediyorum, bize aveo hakkında olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı iletebilirseniz sevinirim. Aveo almayı planlayan bir tanıdığım var, ısrarla itiraz ediyorum, ısrarla aveodan uzaklaştırmaya çalışıyorum, bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni nesil chevrolet lere nedense bir tÜrlÜ ısınamadım, sevmiyorum, her ne kadar yeni aveonun tasarımı gÜzel olsada, cruze nin tasarımı gÜzel olsada sevmiyorum, ben renault, fiat alırım yine chevrolet almam. Hatta alanada mani olmaya çalışıyorum.

bende sizin gibi engel olmaya çalıştım ama dinlemedi...inatçıdır kendisi...chevrolet bana da hiç çekiçi gelmiyor arabanın içine oturdum araba dar geldi..işçiliği ve malzemesi de kalite den yokssun gibi..artık olmuşa çare yok Allah kaza vermesin ...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsignia -Focus, gönül insignia der ama devir ekonomi devri olunca Focus tabiki daha avantajlı. Kasası değişecek olsada fiesta'yı yeni kasa aveo ya tercih ederim.

Hayırlı olsun arkadaşınız kararı vermiş almış zaten. Allah kaza bela vermesin.

bu sitede ki arkadaşlar Insignia yı almayışımda çok etkili oldu.şimdi düşünüyorum iyi ki de almamışım.Focus 3 e kaza bela hastalık ölüm vs olmazsa 5 sene binmeyi düşünüyorum...Sizinde dediğiniz gibi artık olan olmuş.Allah C.C kimseye kaza bela vermesin..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.