Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Land Rover Discovery

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Yıllardır hastası olduğumuz (kedi -ciğer örneğindeki şekilde) Land Rover Discovery nin yenisi tanıtıldı. BU biliyorsunuz 3 sıra daha bir arazi yetenekli, tarzı olan bir araçtı. Yenisi eskisinden acık daha uzun ama alçak . Arkası biraz yuvarlatılmış herkese göre değil. İyi tarafı 2.0 litre 240 bg dizel ile üretilecek ZF 8 ileri hala devam ediyor. Fiyatınınm teorik olarak bayağı ucuzlaması lazım yani ? 

Not: Edge ile karşılaştırdığımız Disco Sport ile bunu karıştırmayın. Bu onun bir bedenLand_Rover-Discovery-2017-800-01.jpgLand_Rover-Discovery-2017-800-1b.jpgLand_Rover-Discovery-2017-800-17.jpgLand_Rover-Discovery-2017-800-34.jpgLand_Rover-Discovery-2017-800-37.jpg büyüğü :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir modelin içine ancak böyle edilir...

Hastası olduğum cip modelidir kendisi. Ama bu çalma çırpmayı landrover bile yapıyorsa kimse çinlilere bişi demesin!

Allasen bu nedir ya? 

Önü evoque arkası da range'in uzatılmışı. 

Çok kötü olmuş, bambaşka bir kalite çizgisi vardı bu aracın. O öznelliği gitmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav eskiden imkanlar bilgisayar ne bileyim çizimler daha ilkeldi ama mükemmel işler çıkıyordu. Bu nedir ya  arabaya işkence çektirmişler.Yok arkadaş bu yeni nesil bişi bilmiyor nerde o eski günler dimi @Gürkan Çakıroğlu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Yav eskiden imkanlar bilgisayar ne bileyim çizimler daha ilkeldi ama mükemmel işler çıkıyordu. Bu nedir ya  arabaya işkence çektirmişler.Yok arkadaş bu yeni nesil bişi bilmiyor nerde o eski günler dimi @Gürkan Çakıroğlu

Ben bu sınıfla ilgilenmiyorum ki, ben Range'ciydim onuda bozdular maalesef,

Sport eh biraz işte :)

Ben Land Defenderciyim artık, mis gibi arazi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.