Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otomatik Tavsiyesi

Hakan Saraylı

Önerilen Mesajlar

Hanıma 20-22bin TL. civarı mümkün mertebe ufak bir otomatik bir araba bakıyorum var mıdır gözünüze çarpan eşe dosta yarar bir araç yada öneri. En ugun seçenek sanki Puegeot 206 yada Corsa gibi görünüyor ama bulmak biraz zor tabi ...

Hakan Saraylı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer sadece eşiniz kullanacaksa ve acemilik varsa palio 1,2 speedgear da seçenekler arasına alınmalı. Elinizdeki rakamlara uygun bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Şanzımanda ciddi sorunlar çıkmıyor, yakıt, yedek parça uygun. Daha önce araştırmıştım ordan biliyorum. 206 sıkıntılı olabilir. Keza Corsa'nın da easytronic şanzımanı bu kulvarda en sıkıntılı olanlardan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiesta neden düşünülmüyor? Ben 6 sene bindiğim 2004 triptonik fiestayı bu sene satıp focusa geçtim. Şanzıman bir kere bile sorun çıkarmadı. Gerçi hiçbir şeyi sorun çıkarmadı. Bagaj dolayısıyla focusa geçtim. Tavsiye ederim triptonik fiestayı 

Zafer Yusoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

opele girme hocam. opel servis sahibi olan komşum opelin triptonik şanzumanı alınmaz diyor. alacaksan tam otomatiğini almalısın dedi. arkadaşımda 206 otomatik var 150000 de sorunu yok diyor. getz de olabilir. akrabamda var vede memnun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar güzel tavsiyede bulunmuş..olurda bütçe arttırılırsa son kasa suzuki swift i düşünün derim..

arkadaş 15 bin de garaj arabası buldu 5 yaşında 30 ve az üstü bir rakamdı sanırım..gerekirse sorarım

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Hakan Saraylı said:

Yakın çevrem otomatik olacaksa (bu paralara) Honda'dan başka alınmaz diyor. ???

Honda ve japonlar otomatik şanzıman da her zaman ilk seçenek fakat o fiyatlara temiz bulabilmek biraz zor. Bulunursa ne ala, hiç kaçırmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Honda Jazz cok guzel bir secenek olur ama o fiyatlara zor. Sanirim 30bin i zorlamaniz gerek.

Opel icin ise yetkili servisi bile easytronic dedikleri yari otomatik sanzumani tavsiye etmiyor. Bende astra var olumsuz elestirilerden dolayi manuel aldim.

Onceki aracim 2004 Otomatik Laguna idi ona kesinlikle yaklasmayin o konuda eminim. 4bin tl zarar ettirmisti 2 ay icerisinde beni.

Şunu da unutmamak gerek, her aracta her an ariza cikabilir veya 100 200 bin km de (onemli denilecek) ariza vermeyebilir. O yuzden komsuda su var sorun cikarmamis cok iyi, akrabamda su var soyle sanzuman dagitmis gibi seylerden ziyade istatistiksel olarak yaklasmak gerek olaya. Ariza ihtimalini dusunerek almalisiniz bence.

Muhammed E. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 yaşında B sınıfı araba 23 kağıt :D Şaka yapıyor sanırım (alan da satan da)

Şunu 18.750'ye bıraksın :kıhkıh: 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-otomatik-1.4-polo-316860135/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adam diyor ki arabamda kuruş masraf yok, gidiyorsun arabanın yağ lambası yanıyor... bagaj kapağı açılmıyor vs..diyorsun ki;

-doktor bu ne ?  

pişkin pişkin diyor ki

-Yaw ufak bi parça değişecek pahalı bişey değil, yağ sensörü arızalı

- güzel kardeşim internette kuruş masrafsız demedin mi? ucuz bir parça ise idi neden yaptırmadın ? Yağ müşürü olduğunu nereden biliyorsun, yağ pompası arızalı ise ne olacak? nasıl güvenip çıkayım ben bu araba ile yola ? Madem ilana koyuyorsun söyle arızasını yada yaptırsana kardeşim...Ayıptır buraya kadar yoruyorsun insanı...

3 tane araç baktım biride yazdığı gibi çıkmadı, nsanlar iyice ... olmuş !

En iyisi biraz dişi sıkıp "0" km almak yada 1-2 yaşında araba almak arkadaş bu ne sinir iştir.... i

Hakan Saraylı tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.