Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

31 Aralıkta  "2013 style sedan powershift aytozu gri 1.6 benzinli" aracı 50.500TL ye 0 faiz destek kredili olarak aldım.

Ek olarak 350TL ye boya koruma, motor koruma, komple alt slikon kaplama ses izolasyonu lastik koruma ıvır zıvır.. ve 75TL'ye de arka park sensörü olmak üzere toplamda 50.925 TL vermiş oldum.

Aracımı geçtiğimiz cumartesi 18 Ocakta teslim aldım.

Aslında aynı aracın beyaz rengini ve manuel vitesini alacaktım lakin süreç farklı gelişti ve benim isteğim dışında bu araç oldu. 8-9 yıldır sadece manuel vites kullanmış biri olarak acabalarım vardı ama aldığım günden beri iyiki PS almışım diyorum. Belki biraz daha fazla yakacak(şehir içinde) ama gerçekten rahatlıkmış yahu.. Bunu otomatik vitese önyargılarıyla bakan biri olarak söylüyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 Temmuz ayında aldım aracım memleketim İzmir, Kocaeli'de görev yapıyorum ama aracı Denizli'den 54.500 TL'ye aldım :) Allah nazarlardan korusun şuan çok memnunum, Opel Astra 1.3 CDTI alacaktım ama iyi ki Ford Focus 1.6 TDCi almışım. Bu arada herkese araçları hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

2013 7.ayda  52.000 tl ye aldım

TİTANİUM SMART PAKET , 1.6 125BG SEDAN (benzinli)(AYTOZU GRİ)

antalya otokoç satış danışmanı taner bey , lazım olursa direk cep telefonunu verebilirim.

(3m cam filmi + ön iki cam)

(boya koruması)

(ön kapı altlarına ford amplemli led aydınlatma)

(bunlar hediyesi)

NOT: BANKA KREDİSİ İLE ALDIM. NAKİT EN SON AYNI ARABAYI AYDIN FORD BAYİNDE 49,500 TL YE BULDUM.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Ben almadım, galeride sorduğum fiyat bu. Senin fiyat az değil mi? Yılbaşından önce mi anlaştınız?

Tahmin ettim bayiye sorduğunu abi,evet Aralık 15 gibi anlaşıldı 4 Ocak'ta teslim aldık aracı.. 3 ay önce diyerek düzeltelim ozaman üstteki mesajı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

30 aralık 2013'te pazarlık yaptım. 8 ocakta teslim ettiler..

2013 focus style powershift. 125 bg gece grisi. donanım olarak otomatik viteste park sensörü olmadığı için hediye ettiler+kauçuk paspasta hediye. 50.000 tl net. yalnız eski aracımı takasta almayıp. (99 1,3 corolla) 45 günlük senet yaptılar. aracımıda rahat rahat istediğim fiyata sattım. ankara-ulus ismini hatırlyamadım.

aynı aracı düzcede bir gün önce 50.250 tl demişlerdi. renk aytozu griydi. 250 tl için aytozu gri alınırdı. ama kendi sattığım araçtan 800 tl civarı kar yaptım.

aylarca 1.2-1.4 tsi octavia baktım ama doğus grubundan dolayı kısmet olmadı.. 

Tüm ford kullanıcalarına kazasız belasız sürüşler diliyorum.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.