Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

Trend X 1.6 Benzinli beyaz renk, Ocak'ta teslim. Trafik sigortası,plaka masrafları,park sensörü,mtv dahil 47.500 sizce nasıl fiyat?

Birde aslında gönlümde style paket vardı titanium bütçemizi aştığı için ancak hiç bir bayide yokmuş 6-7 bayiyi kendim aradım diğerlerine satış temsilcimiz baktı. Bugün kredi işlemlerini v.s konuşmaya gittiğimde sordum olurda araç teslim edilene kadar bir yerlerden style paket çıkarsa alabilir miyiz diye zor ama çıkarsa aradaki fiyat farkını hesaplarız tabiki alabilirsiniz dediler. Sizlerden ricam acaba aradaki farka değer mi style paket yoksa trend x'te yeterli midir? Malum genciz bir kaç ek özellik cezbediyor insanı  :kıhkıh:

Valla bence style geçin derim bulursanız. 2 ay kadar önce burdan bir arkadaş style donanım 47 ye almıştı. Geçen ay burdaki Ford bayiden liste fiyatı rakamları üzerinden, Trend x için 45, style için 47, titanium için 50 fiyat almıştım. 1.6 125 ps beyaz sedan araca. Trafik, plaka vs. hariç tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Style paket otomatik şanzuman ocakta teslim alıcam 52500 sizce nasıl arkadaşlar.. Bi arkadaşım ağustosta 49000 e aldı ama onun kredi oranı benimkine göre yüksek ..Bu arada renk Beyaz ..

Erkan Baldemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Style paket otomatik şanzuman ocakta teslim alıcam 52500 sizce nasıl arkadaşlar.. Bi arkadaşım ağustosta 49000 e aldı ama onun kredi oranı benimkine göre yüksek ..Bu arada renk Beyaz ..

Aldıysanız artık sadece hayırlı olsun demek düşer bize...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aldıysanız artık sadece hayırlı olsun demek düşer bize...

Teşekkürler , Aslında Haklısınız artık yapacak bişey yok 44000 kredi kullandım ve an itibariyle en iyi faiz oranını Ford verdi Hayırlı olur inşallah

Erkan Baldemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle selamlar. Onca senedir focus kullanıcısıyım daha yeni üye oldum, bu ilk mesajım forumdaki :)

1.6 TDCi Style 5K 51000 tl, çalışan indirimli. Zamanlama konusunda biraz şanslıyım zira yeni yıl ve artan kurlar sebebiyle %10-15 arası zamlardan bahsediyor bayiler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle selamlar. Onca senedir focus kullanıcısıyım daha yeni üye oldum, bu ilk mesajım forumdaki smile.png

1.6 TDCi Style 5K 51000 tl, çalışan indirimli. Zamanlama konusunda biraz şanslıyım zira yeni yıl ve artan kurlar sebebiyle %10-15 arası zamlardan bahsediyor bayiler.

Hoşgeldiniz aramıza. Aracınız hayırlı olsun. Onca senedir focus kullanıcısıyım derken bu belirttiğiniz fiyattaki focusu alalı onca yıl mı oldu acaba, ne zaman ve hangi bayiden aldınız bu aracı bu fiyata, çok güzel bir fiyat zira.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoşgeldiniz aramıza. Aracınız hayırlı olsun. Onca senedir focus kullanıcısıyım derken bu belirttiğiniz fiyattaki focusu alalı onca yıl mı oldu acaba, ne zaman ve hangi bayiden aldınız bu aracı bu fiyata, çok güzel bir fiyat zira.

Teşekkürler,

Mk2 2005 model 5K tdci focus vardı, hala da var satmaya çalışıyorum :)  Ama Allah için, bir sıkıntısını görmedim, çok da memnundum. 140000 i devirince artık yolları ayırmanın zamanı geldiğini düşündüm

Diğer aracı da 2-3 güne teslim alacağım, arabam kısmına yazmakta ise beis görmedim. Yalova bayisi Erdeğer'den teslim alacağım. İşin esprisi şu, stoktaki değil henüz üretim aşamasındaki bir araç için anlaştım, ki bu anlattığım yaklaşık 1 ay önceydi. Faturalandırma ile ilgili sanırım, araç stoğa girmeden satıldığında bir miktar daha inme şansı oluyor bayilerin. Grup çalışan indirimi var zaten bir miktar, sene sonu kapanışıyla da birleşince sonuç bu oldu.

Bir de öyle birşey ki, kasımdan aralığa geçişte bile araç fiyatlarına 450-500 tl kadar zam yaptılar. Bir de yeni yıl kurdan kaynaklı zamlar gelecek şimdi üzerine. Araç almayı planlayanlar için iyi zamanlar değil açıkçası.

Focus özelinde ise, 2014 son çeyrekte geliyor makyaj, Türkiye'ye de benzer zamanda gelecektir sanırım. Ön ızgarayı beklemeyi düşünenler çıkabilir, oldukça yakışıklı duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 hafta önce izmir çetaş tan focusumu aldım..teslim tarihi 10 ocak verdiler.

Focus 3 Hatchbak-1.6 tdci 115Hp-Titanium+smart paket

60.000 tl ye anlaştık..Motor koruma ve ilk bakım ücretsiz,hediyeleride bunlar.

Ekstra arka spoiler+bagaj havuzu ve aydınlatılmış vites topuzu eklettirdim.Özellikle vites topuzunu çok merak ediyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Perakendecinin nasıl öpüldüğünün açıklamasıdır bu...

Hayırlı olsun, sözüm elbette size değil!

Sağolun, tabiiki üzerime alınmadım, ancak dediğinizde sonuna kadar haklısınız. Ben aldığımda Ekim sonu idi, aracın liste fiyatı 61 küsürlerde idi ancak tabiiki pazarlıkla 58-59 gibi alınabilirdi heralde. Öyle bile olsa aradaki fark fahiş. Toplu alımda böylesine indirimler olabiliyor demekki. Benimde ilk Ford aracım, şimdilik güzel gibi ama km ler arttıkça sorun yaşarmıyım bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.