Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

ford focus 3 style plus black ve döşemesi

oğuz mete

Önerilen Mesajlar

arabama yeni döşeme ve paspas aldım.orjinal e yakın renkler bulmaya çalıştım ..yorumlarınızı bekliyorum??Arkada ki gazeteleri paspaslar ıslaktı diye öylesine koydum...hava doğu da malum buz gibi:)

oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun.paspas şart ama kılıf gereksiz bence ilerde satarken pişman olursun kılıf niye kullandım diye çünkü ben yiyemedim sen ye der gibi oluyor satarken,tecrübeyle sabittir.(ekstra bi pislenme ve yıpranma olacaksaksa ayrı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence - haddim olmayarak- emniyet kemer uyarısı aldatma tokalarını çıkarın,en yakın çöpe atın...En kısa mesafede bile emniyet kemeri takmayı alışkanlık edinin derim. Birincil koruyucu emniyet kemeri.... emniyet kemeri takılı değilse hava yastığı şu bu hikaye.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pas paslar çok güzel. ben de toka kullanıyorum ama sadece şehir içinde. ancak ufak bir kaza da bile direksiyona yakın bir durumda hava yastığının açılması durumunda osmanlı tokadının nasıl olduğunu da tadacak olmak insana endişe veriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun.paspas şart ama kılıf gereksiz bence ilerde satarken pişman olursun kılıf niye kullandım diye çünkü ben yiyemedim sen ye der gibi oluyor satarken,tecrübeyle sabittir.(ekstra bi pislenme ve yıpranma olacaksaksa ayrı.

haklısın arkadaşım.ayıptır söylemesi silah taşıdığım için namlu döşemeyi 2 günde yırtıyor..Allah ömür verir kaza bela da vermezse 7-8 sene binmeyi düşünüyorum..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence - haddim olmayarak- emniyet kemer uyarısı aldatma tokalarını çıkarın,en yakın çöpe atın...En kısa mesafede bile emniyet kemeri takmayı alışkanlık edinin derim. Birincil koruyucu emniyet kemeri.... emniyet kemeri takılı değilse hava yastığı şu bu hikaye.

haklısın abi 2 tane büyük kaza geçirdim hala akıllanmadım :(kullanmaya çalışıcam..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullanın...

Ebadlar güzel ama oldum olası bu sarımsı rengi beğenmemişimdir, tabii zevk meselesi.

Kemer tokalarına gelince: Sizin için üzüldüm, hayatınızı bu kadar değersiz bulmanız çok düşündürücü.

Kabaca fikir versin diye yazıyorum 60 km/s ile giderken sabit ve deforme olmayan bir engele çarpmanız halinde başınızın cama çaptığında uygulayacağı kuvvet 4 tonun üzerinde olacaktır, tabii bu süreçte muhtemelen boynunuzu kıracak olan hava yastığından hiç bahsetmiyorum.

Tabii yine de siz bilirsiniz.

Bu tür heyecanları seviyorsanız Rus ruletini de öneririm.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.