Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

ford focus 3 style plus black ve döşemesi

oğuz mete

Önerilen Mesajlar

Güle güle kullanın...

Ebadlar güzel ama oldum olası bu sarımsı rengi beğenmemişimdir, tabii zevk meselesi.

Kemer tokalarına gelince: Sizin için üzüldüm, hayatınızı bu kadar değersiz bulmanız çok düşündürücü.

Kabaca fikir versin diye yazıyorum 60 km/s ile giderken sabit ve deforme olmayan bir engele çarpmanız halinde başınızın cama çaptığında uygulayacağı kuvvet 4 tonun üzerinde olacaktır, tabii bu süreçte muhtemelen boynunuzu kıracak olan hava yastığından hiç bahsetmiyorum.

Tabii yine de siz bilirsiniz.

Bu tür heyecanları seviyorsanız Rus ruletini de öneririm.

emniyet kemeri konusunda kesinlikle haklısınız..genelde uzun yolculuklarda kullanıyorum.ama memuriyet için doğunun 3000 nufuslu küçük bir ilçesinde görev yapıyorum.genelde ortalama hızım 30 km yi geçmiyor..bundan dolayı taktım..yoksa ist de yaşadığım zamanlar genelde takardım..verdiğiniz bilgiler için teşekkürler...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paspas rengi konusunda Cem beye katılmak istiyorum, hatta katılıyorum. Ama kullanışlılık konusunda çok faydası olacaktır. Ben bunların siyahından istiyorum. :)

Emniyet kemerine gelince, ben enden çıkar çıkmaz takıyorum emniyet kemerini, ancak toka da var, tokanın üzerine takılıyor kemerler, yani nasıl anlatayım, tokayı emniyet kemerinin de üzerine takılabileceği şeklinde tasarlamışlar. Hani dedim ya evden çıkar çıkmaz takıyorum diye, ama bazende bir bakıyorum iş yerine varmışım emniyet kemerini takmadan. Yani toka işi kötü iş. Ben artık çıkarttım, fakat hala arabanın içinde, öğlen yemeğe giderken kullanıyorum,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paspas rengi konusunda Cem beye katılmak istiyorum, hatta katılıyorum. Ama kullanışlılık konusunda çok faydası olacaktır. Ben bunların siyahından istiyorum. :)

Emniyet kemerine gelince, ben enden çıkar çıkmaz takıyorum emniyet kemerini, ancak toka da var, tokanın Üzerine takılıyor kemerler, yani nasıl anlatayım, tokayı emniyet kemerinin de Üzerine takılabileceği şeklinde tasarlamışlar. Hani dedim ya evden çıkar çıkmaz takıyorum diye, ama bazende bir bakıyorum iş yerine varmışım emniyet kemerini takmadan. Yani toka işi kötÜ iş. Ben artık çıkarttım, fakat hala arabanın içinde, öğlen yemeğe giderken kullanıyorum,

aynı paspasın gri,siyah ve bej i vardı.ben bej i tercih ettim.tabi aracın iç gögÜs bölÜmÜyle uyumlu olması için bej aldım..titanium lara siyahın yakışacağına eminim...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynı paspasın gri,siyah ve bej i vardı.ben bej i tercih ettim.tabi aracın iç gögÜs bölÜmÜyle uyumlu olması için bej aldım..titanium lara siyahın yakışacağına eminim...

,

Titaniuma siyah almak lazım zaten. Ayrıca kaça aldınız paspasları ?

ÜmitVaysaloğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emniyet kemeri uyarısının serviste kaldıralabilmesi lazım. Çevremde ötmesin diye kemer tokası takıp "Araba senin emniyet kemeri taktığını zannedip airbag'leri 220 km ile üzerine doğru aÇtığında ne olcak?" diye sorduğumda yüz ifadeleri anlık olarak değişiyor sonra kıvırmaya başlıyorlar şehir iÇi şöyle böyle diye.

Allah inşallah kaza bela vermezde ben emniyet kemersiz aÇılan bir airbag yerine hiÇ aÇılmayan airbag'in daha iyi olduğunu düşünüyorum, bilmiyorum yanılıyor muyum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emniyet kemeri uyarısının serviste kaldıralabilmesi lazım. Çevremde ötmesin diye kemer tokası takıp "Araba senin emniyet kemeri taktığını zannedip airbag'leri 220 km ile üzerine doğru aÇtığında ne olcak?" diye sorduğumda yüz ifadeleri anlık olarak değişiyor sonra kıvırmaya başlıyorlar şehir iÇi şöyle böyle diye.

Allah inşallah kaza bela vermezde ben emniyet kemersiz aÇılan bir airbag yerine hiÇ aÇılmayan airbag'in daha iyi olduğunu düşünüyorum, bilmiyorum yanılıyor muyum.

sanırım haklısın emniyet kemeri nın faydası olduğunu düşünüyorum..ben tokaları sadece ilÇe iÇinde gezerken takıyorum.3000 nüfuslu küÇük bir ilÇede yaşıyorum.ortalama ilÇe iÇerisinde 30 km hz ile gidebiliyorum.başka şartlarda yani uzun mesafeli yollarda ve şehir iÇinde kesinlikle kullanmak gerek... oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önceden kaza geÇirmişsiniz gerÇi yeni okudum onu, gereğini yararını zararını kaza tecrübe etmiş kişilere anlatmaya da pek gerek yok.

Bu arada resimler gÖrünmemekte bende siz gÖrebiliyor musunuz?

resimlerin linklerini yeniledim şimdi gÖrülebiliyor..kemer hakkında ki iyi niyetinizden dolayı teşekkür ederim..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.