Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

ford focus 3 style plus black ve döşemesi

oğuz mete

Önerilen Mesajlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-emniyet-kemer-tokasi-universal-yeni-tip-61816988/detay

Kötünün iyisi bir öneri yaparak şöyle bir şey öneririm. En azından takmak istediğinizde daha az zaman kaybettirir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinde...-61816988/detay

Kötünün iyisi bir öneri yaparak şöyle bir şey öneririm. En azından takmak istediğinizde daha az zaman kaybettirir.

Ben gene kötümser yaklaşayım:

1. Bu konuda kötünün iyisi olmaz

2. Bu ucuz Çin malı ara parÇalar acaba gerÇekten yük altında (ki bunu elle deneyemezsiniz, gücünüz yetmez) tokayı yerinde tutacak mı?

3. Kemer takmamak kanunen suÇ

4. Bu kadar zor bir iş mi ki bu hayat kurtaran unsurdan kurtulmak iÇin para ve Çaba harcıyorsunuz?

Bir kaÇ da video

http://youtu.be/HzvzqaicMz0

Bu konudaki son mesajımdır, anlayan anlamıştır, anlamayana da ben anlatamayacağım demektir...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm videoları ve benzeri birçok videoyu daha birçok izlemiş ve yenilerini izlemeye ve izletmeye devam eden biri olmama rağmen verdiğiniz detayları kaçırıp bir halt yemem de bu konudaki ümitsizliğimi göstermiş sanırsam.

Benim hala videosunu bulamadım var mı yok mu bilmediğim konu emniyet kemer tokası kullanıldığında airbag'in ne gibi etkiler yaptığı.

Airbag'in gücü hakkında

Oğuz beyin başlığını da çok kirlettik kendi tercihidir Cem abiye katılarak daha fazla uzatmıyım ben de.

İnşallah hiçbirimiz ihtiyaç duymayız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm videoları ve benzeri birÇok videoyu daha birÇok izlemiş ve yenilerini izlemeye ve izletmeye devam eden biri olmama rağmen verdiğiniz detayları kaÇırıp bir halt yemem de bu konudaki ümitsizliğimi göstermiş sanırsam.

Benim hala videosunu bulamadım var mı yok mu bilmediğim konu emniyet kemer tokası kullanıldığında airbag'in ne gibi etkiler yaptığı.

Airbag'in gücü hakkında

Oğuz beyin başlığını da Çok kirlettik kendi tercihidir Cem abiye katılarak daha fazla uzatmıyım ben de.

İnşallah hiÇbirimiz ihtiyaÇ duymayız.

Çook güldüm süperdi:))
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracın çok güzel maşallah :D Kazasız belasız güle güle kullan.

Paspas ve kılıflar döşemeye uymuş. Siyah paspasda gider diye düşünüyorum göğüs ve kapı üst döşemeleri siyah olduğu için.

Benim Megane3 ün iç döşemeside bej geçenlerde ben koruyucu kılıf araştırdım geçme minderler çıkmış onlardan taktım çok şık ve orjinal oldu. Resimlerini atarım müsait zamanda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracın çok güzel maşallah :yazyaz: Kazasız belasız güle güle kullan.

Paspas ve kılıflar döşemeye uymuş. Siyah paspasda gider diye düşünüyorum göğüs ve kapı üst döşemeleri siyah olduğu için.

Benim Megane3 ün iç döşemeside bej geçenlerde ben koruyucu kılıf araştırdım geçme minderler çıkmış onlardan taktım çok şık ve orjinal oldu. Resimlerini atarım müsait zamanda.

geçme minder ilk defa duydum ...ayrıca teşekkür ederim..saolun..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.