Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kapı Kolu Soyulması Problemi

Bora A.

Soru

Arkadaşlar,Ön yolcu kapısındaki tutamaç üzerindeki koyu gri bÖlümde soyulma oldu bende...Sürücü tarafında yok ama yolcu tarafında var...Müsait olunca fotosunu çektim,koyacağım...Servis yolu gÖzüktü..Garantiden ilk değişim yapılacak galiba...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Geçmiş olsun; koku ürünleri temas ettikleri plastikleri eritebiliyorlar evet.

Bizimde 156 nın kapı içi cebine sıvı araç parfümü dökülmüştü kadifemsi bir yumuşak malzemesi vardı onu eritmişti.

Aslında bu ürünler sağlık açısından da zararlı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Gitmişkende bi balans rot baktırsaydın abi?

Rot Balans mı?Hımm bak bu aklıma gelmedi..Gelse de zaten mümkün diildi..Çok kalabalıktı,arabadaki tıkırtıları bile gösteremedim..Ankara otokÇ Çok kalabalık bir servis yahu...Rot-Balansa Tur otoya gideceğim zaten...Bakımı falanda Tur Otoda yaptırırım ama bu tür garanti muhabbetlerinde otokoÇa giderim....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu koku merakını da hiç anlamadım, bazen bakıyorsun arabanın sahibi deve gibi kokuyor yaz sıcağında, arabada her tarafta bir kokuu asılı.

Neyse bence "kullanıcı hatası"... :kıhkıh:

Yani Cem Bey kullanıcı hatası diyip iyiliğimi ne kadar istediğinizi anladım.Oldu olacak bence otosanı arayıp benim içtenlikle yzdığım eylemimi anlatıp oranın garantiden değiştirilmesini engelleyin tam olsun... :wacko:

Bu arada "Deve Gibi Kokuyor" cümlenize de bayağı güldüm valla... ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Rot Balans mı?Hımm bak bu aklıma gelmedi..Gelse de zaten mümkün diildi..Çok kalabalıktı,arabadaki tıkırtıları bile gösteremedim..Ankara otokÇ Çok kalabalık bir servis yahu...Rot-Balansa Tur otoya gideceğim zaten...Bakımı falanda Tur Otoda yaptırırım ama bu tür garanti muhabbetlerinde otokoÇa giderim....

OtokoÇ'un yeri güzel diğerlerine göre. Ben tanıdık tavsiyesi ile AğaÇlı'ya gidicem gibi görünüyor. Şimdilik 1 kere uğradım rodaj bitiminde. Servisler hakkında yorum yaparsanız da sevinirim. Mesela ben garanti iÇin OtokoÇ ile başka herhangi diğer bir servisin niye fark ettiğini merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yani Cem Bey kullanıcı hatası diyip iyiliğimi ne kadar istediğinizi anladım.Oldu olacak bence otosanı arayıp benim içtenlikle yzdığım eylemimi anlatıp oranın garantiden değiştirilmesini engelleyin tam olsun... :kıhkıh:

Harbiden iyi fikirmiş. Dur ben yarın bi değerlendireyim bu durumu..:wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

OtokoÇ'un yeri güzel diğerlerine göre. Ben tanıdık tavsiyesi ile AğaÇlı'ya gidicem gibi görünüyor. Şimdilik 1 kere uğradım rodaj bitiminde. Servisler hakkında yorum yaparsanız da sevinirim. Mesela ben garanti iÇin OtokoÇ ile başka herhangi diğer bir servisin niye fark ettiğini merak ediyorum.

Arabayı otokoÇtan aldığım iÇin garantide otokoÇa giderim dedim..Ama bakarsın Tur Otoyada giderim Çünkü Tur otoda Çok iyi servis konusunda ve Çok tanıdığım var orada da.. Tur otodan ben Çok memnun kaldım her gittiğimde.Otosandan sürekli aradılar memnuniyetimi sordular.OtokoÇu bilmiyorum ama sanırım otosan servislerin kalitesini sürekli soruyor bana...Tur otoda maltepede,yeri Çok uygun,taaa ağaÇlıya gidemem valla....Tan oto ve başer otoya hiÇ gitmem,başer sincan yolunda Tan oto istanbul yolunda...Birde Altınsoy var ama onları hiÇ bilmiyorum....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yani Cem Bey kullanıcı hatası diyip iyiliğimi ne kadar istediğinizi anladım.Oldu olacak bence otosanı arayıp benim içtenlikle yzdığım eylemimi anlatıp oranın garantiden değiştirilmesini engelleyin tam olsun... :kıhkıh:

Bu arada "Deve Gibi Kokuyor" cümlenize de bayağı güldüm valla... :wacko:

Yok Bora sen 70 kere şerbetlisin sana yapmazlar böyle bir şey, ben ihbar etsem bile yapmazlar. Endişeye gerek yok...

Bir de olayın başka boyutu var: Boyayı sökecek kadar güçlü bir madde niye koku niyetine satılır ve de insanlar bunu ciğerlerine çeker, kim vermiş buna ruhsat ve izin? İzin verenin yatak odasına bir kova dolusu koymak lazım....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben copyleyip attım zaten birbucuk dost olarak imzalı...hemde tüm ford ve focusu karalayan sözlerinle...hiç amerikan dizisi seyretmemişsin evlat....orda hep demezlermi söyleyeceğin herşey aleyhine delil olarak kullanılabilir diye...bittin sen artık Boracım... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.