Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kapı Kolu Soyulması Problemi

Bora A.

Soru

Arkadaşlar,Ön yolcu kapısındaki tutamaç üzerindeki koyu gri bÖlümde soyulma oldu bende...Sürücü tarafında yok ama yolcu tarafında var...Müsait olunca fotosunu çektim,koyacağım...Servis yolu gÖzüktü..Garantiden ilk değişim yapılacak galiba...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

2300 Km de ..Alalı henüz 2 ay oldu...Ben bunlara hiiiç moralimi bozmuyorum ki...Nasılsa 4 sene full garanti..Gider değiştiririm....Önceki focusta 17 dfa değişim yaptırttım arabada..1,5 yaşında arabaydı..Mekanik sorunu çıkmasın yeter...Donanımda,plastikte şunda bunda problem hiç ırgalamaz beni....

İşte Fotolar :

IMG_0498.JPG

IMG_0499.JPG

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ya olurrrrrrrrr takmayın kafaya soyulacak cizilecek sürtecek alla alla.....olsun canınız sagolsun....bir huzur bırakmadı sizde bu araba ya...takırtıyor tıkırtıyor..lakırdıyor..rotu böyle direksiyonu şöyle incelemeyin ya...binin keyiflice gidin...siz paket yapın eve sokun en iyisi...vala...sizleri nevrotik sinir hastası yaptı bu arabalar....bakın siz onun yerine 12 gün sonra ödeyeceğiniz 370 tl yi düşünün. ..yaa... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Vw nin uzunca süre başını ağrıtan sert kaplama üzerine boya dokusu problemi sanırım; güzel bir sert plastik yeterli olacakken yumuşak bir his vermesi için yumuşak dokulu boya atıyorlar ancak kimyasal madde, ter veye yüzük vb gini temaslarla kolayca soyulabiliyor bu madde, yeni nesil Renault larda da görülebiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2300 Km de ..Alalı henüz 2 ay oldu...Ben bunlara hiiiç moralimi bozmuyorum ki...Nasılsa 4 sene full garanti..Gider değiştiririm....Önceki focusta 17 dfa değişim yaptırttım arabada..1,5 yaşında arabaydı..Mekanik sorunu çıkmasın yeter...Donanımda,plastikte şunda bunda problem hiç ırgalamaz beni....

Şimdi düşününce "taş gibiydi" desem de benim Focus ta da benzer nedenlerden ilk 1 - 1.5 sene içinde birçok değişim yapılmıştı garantiden, servis bu tür şeyleri genelde ikiletmiyor neyseki, ilaveten servis de tanıdık olunca aklımda yer bile etmemiş bu problemler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fotoları yenileyeyim..İlk fotoya bakarsanız siyah nokta soyulan yer ve kabarma var,soluna doğru dikkatli baktığınızda da kabarmaları göreceksiniz hafiften küçük küçük...

IMG_0498.JPG

ön sağ kapı..Hayır oraya elimiz melimizde değmiyor,ter mer de olmaz,neden oluştu anlamadım?Sıcaktan desek o da diil....

IMG_0499.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.