Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Civic Ve 2016 Nsx

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

3 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Yaklaşık 10-15 bin tl kayıpları olmuş, ee daha ne olsun canım :yeah: 

75-80 arası verilebilir diyeceğim ama o fiyata 0 km'de focus dizel otomatik var be :P 

sen şu ileti beğenmeme butonunu düşün derim...:kıhkıh: yada kaldır gereksiz bir showa döndü bence...hava soğuk dense begeniliyo garip...soğuksa soğuk yani

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Alperen G. said:

Simdi kusiciiiim... Bu nedir yahu?

Yazdım daha önce fazla sake...

Ama işin komiği tasarımı Avrupa zevkine göre Avrupa'daki bir ekip yapmış.

Kadehte durduğu gibi durmuyor demek ki. 

Yahu zaten şu anda satılan Civic RS de performans uğruna katlanılan bir çirkinlik abidesi değil mi?

Farklı bir gözle bakmak lazım, biz bundaki güzelliği görmüyoruz, bir tek @Tevfik Abi aydınlanmış...

Bir tür Belmondo güzelliği, ya da çirkinliğin cazibesi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazdım daha önce fazla sake...

Ama işin komiği tasarımı Avrupa zevkine göre Avrupa'daki bir ekip yapmış.

Kadehte durduğu gibi durmuyor demek ki. 

Yahu zaten şu anda satılan Civic RS de performans uğruna katlanılan bir çirkinlik abidesi değil mi?

Farklı bir gözle bakmak lazım, biz bundaki güzelliği görmüyoruz, bir tek @Tevfik Abi aydınlanmış...

Bir tür Belmondo güzelliği, ya da çirkinliğin cazibesi.

Vallahi orasindan bakiyorum olmuyor, burasindan bakiyorum olmuyor, bir turlu sevemiyorum. Diyorum ki su stoplar fena diil mi acaba, yok zorluyorum kendimi yine olmuyor. Eskiden dana burnu diye bi bocek vardi. Eskiden diyorum cunku artik hic gormuyorum, neyse, tovbe bismillah ondaki cirkinlik var bunda..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sizin gözleriniz bozuk bozacı ve şıracı takımıda ohhh pohpohlayıp duruyorlar...Siz alışmışınız klasik ve statükocu şeylere şu yaşımla bile nekadar yeni fikirli ve değişikilklere olumlu gözle bakıyorum Tanrım ne müthiş adamım ya...Kendimi seviyorum...sizi de sevmiyom...:kıhkıh:

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beğenmeme butonu pek mantıklı değil bence. goygoy olan kısımlardaki beğeniler sayılmasa yeterli.

ben yazarken ya da cevap verirken kimin kaç beğenisi var bakmıyorum açıkçası, o yüzden pek bir önemi yok sanki de bunun yeri bura değil sanki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

NSX için bir şey diyemem ama Civic mazbut bir ev hanımının fahişe kılığında gezmesi gibi bir şey olmuş, pardon yani.

Açıkcası ben böyle arkası olan bir arabaya binerken utanırım hafiften.

Ama neyse renkler ve zevkler...

Yeni motorlarını ise had safhada merak ettim. 

Sesli güldüm. Çok yasa :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

43 dakika önce, Cem Boneval said:

Çözüm basit, Tevfik Abinin mesajlarını bolca beğenin, gururu okşansın, konu unutulur gider. 

Bunu zamanın en büyük begenisini kazanmış birine  söylemeniz yine yersiz...Sevişmediğim ve para kazanmadığım hiçbir öğe benim için önemsizdir çünkü...Beğenilsem nolucak beğenilmesem nolucak bana komik gelen günaydın yazıp yada hava yağmurlu demenin nesi beğeniliyor ki sizin iletileriniz herzaman için öğretici bilgilendirici son derece özenlidir bu konuda sizi tanımak bile yeterlidir egomu başka yerlerde harcıyorum ben merak etmeyin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.