Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

23 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yukardaki liste sadece Almanya'nın standart listesi, fikir amaçlı diyelim. Ayrıca ürünleri birbirine kırdırmamak da lazım gelir :) 

Malum Ford dünyasında bazı ilginç paketler olabiliyor. Mesela mondeoda cam tavan hb de, sunroof sedanda gibi. Verdiğin Almanya örneğinde de böyle bir durum gördüm, umarım yanılıyoruzdur. Güzel güzel paketler sunsunlar da alalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 dakika önce, Erdoğan G. yazdı:

Malum Ford dünyasında bazı ilginç paketler olabiliyor. Mesela mondeoda cam tavan hb de, sunroof sedanda gibi. Verdiğin Almanya örneğinde de böyle bir durum gördüm, umarım yanılıyoruzdur. Güzel güzel paketler sunsunlar da alalım.

Mondeo öyle evet. Buradaki ana etmen sedan Mondeo'nun Avrupa'da sallanmaması denebilir :) 

Güzel ve paralel paketler sunulacak merak etmeyin :yeah: Doğru ve yerinde eleştiriler dikkate alınır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar emeğinize sağlık. Hiç bir sitede bulamadığım birkaç bilgiyi burada buldum. Mondeo IV titanium kullanıcısı olarak kuga modeli valide için dikkatimi çekti. Ancak aracın makyajli kasasini beklemek mantıklı gibi. Mevcut kasa 1.5 Eb selective artı konfor paket için bayi 115.000tl peşin fiyat verdi. 2017 kuga tahminim Mart ayından önce gelmez.mevcut kasadaki Sync 2 çok başarısız bence. Sırf Sync 3 bile yeni kugayi bekleme sebebi benim için. Ama fiyat ne olur belli değil. Dizel 1.5 selective 130 altı mi olur üstü mu sizce? 130 altı ise beklemek mantıklı olabilir diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiyede ilk siparişler Kasımda, Aralık ayında müşterileri ile buluşacak. Ama ikinci parti için Şubat sonu teslim dendi (Aralık üretimler Türkiyeye gelmeyecekmiş). Dizel otomatikler muhtemelen ikinci partide gelecek (bu konuda çelişkili bilgiler okudum/duydum).

1.5 ecoboost otomatik ile 1.5 dizel pws farkı c-max için 7000 lira civarı. Kugada da benzer olmalı diye düşünüyorum. Almanyada kuga için bu iki motorun manuel versiyonları arası fiyat farkı 1500 euro.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Türkiyede ilk siparişler Kasımda, Aralık ayında müşterileri ile buluşacak. Ama ikinci parti için Şubat sonu teslim dendi (Aralık üretimler Türkiyeye gelmeyecekmiş). Dizel otomatikler muhtemelen ikinci partide gelecek (bu konuda çelişkili bilgiler okudum/duydum).

1.5 ecoboost otomatik ile 1.5 dizel pws farkı c-max için 7000 lira civarı. Kugada da benzer olmalı diye düşünüyorum. Almanyada kuga için bu iki motorun manuel versiyonları arası fiyat farkı 1500 euro.

1.5 dizel 120ps de Manuel vites var sadece diye biliyorum, yanlış mıyım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Haldun K yazdı:

1.5 dizel 120ps de Manuel vites var sadece diye biliyorum, yanlış mıyım?

Otomatik olacak, ama Ocak'tan sonra dendi. Konu başlığından da anlaşılacağı üzere :) Ford Türkiye sitesinden de resmen duyuruldu.

http://www.ford.com.tr/otomobiller/Gelecek-Araclar/Yeni-Kuga

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Otomatik olacak, ama Ocak'tan sonra dendi. Konu başlığından da anlaşılacağı üzere :) Ford Türkiye sitesinden de resmen duyuruldu.

Doğru Murat  bey , o kadar çok şey okudum ki ilk okuduğum şeyi unuttum :) dün bayiye sordum ama henüz haberi yoktu elemanın ne zaman geleceğinden yeni kuga'nın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Abi şaka sanırım :D 

2017 model olarak gelecek Kuga'nın tamamı. Şubat ayı içinde işte en iyimser. Kasımda sipariş vs alınacağını sanmam.

Ayıptır söylemesi, şundan daha farklı bir şey yazanlar/söyleyenler varsa onlar varsayımdır sadece :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Abi şaka sanırım :D  Daha ne kadar yazcaz 

2017 model olarak gelecek Kuga'nın tamamı. Şubat ayı içinde işte en iyimser. Kasımda sipariş vs alınacağını sanmam.

Ayıptır söylemesi, şundan daha farklı bir şey yazanlar/söyleyenler varsa onlar varsayımdır sadece :D 

Valla ben Kaan abinin yalancısıyım :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 April 2016 - 20:09 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Kuga'ya 1.5 TDCI PowerShift geliyor. FWD olarak. Selective (1.5 EB Oto. Awd) benzeri donanım ile onun fiyatına ek 20 bin TL ile.

48 dakika önce, Haldun K yazdı:

Ama fiyat ne olur belli değil. Dizel 1.5 selective 130 altı mi olur üstü mu sizce? 130 altı ise beklemek mantıklı olabilir diye düşünüyorum. 

Fiyatı yukarda yazmıştım :) 

--1 dakika sonra eklendi--
2 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Valla ben Kaan abinin yalancısıyım :) 

2017 modelin siparişini Kasım'da almazlar abi. Sence alırlar mı :D Gerçi alsa ne olur almasa ne olur o da ayrı mevzu. Geleceği vakit beli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

2017 modelin siparişini Kasım'da almazlar abi. Sence alırlar mı :D Gerçi alsa ne olur almasa ne olur o da ayrı mevzu. Geleceği vakit beli.

Makyajsız kasa üretimi duruyor, stok da yok sanırım. İki ayı boş geçirmemek için getiriliyor olabilir. Makyajlı ama 2016 model olacak dendi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Makyajsız kasa üretimi duruyor, stok da yok sanırım. İki ayı boş geçirmemek için getiriliyor olabilir. Makyajlı ama 2016 model olacak dendi.

Ne zaman konuştuğunuz bilemiyorum, eskiden öyleydi ama onu güncelleyeli oldu bayağı. 10-15 günlük ekstra teyid de var, tabii bunlar ekstra şeyler olursa değişebilir ama %99 değişmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ne zaman konuştuğunuz bilemiyorum, eskiden öyleydi ama onu güncelleyeli oldu bayağı. 10-15 günlük ekstra teyid de var, tabii bunlar ekstra şeyler olursa değişebilir ama %99 değişmez.

5 hafta önce konuşmuşuz. Bana farketmez, 2016 olarak almayı düşünmüyorum. Ama o zaman 2016 olarak 4x2 dizel olarak Kasım üretimi gelecek ve Aralıkta teslim edilecek dendi. Kısıtlı adetlerden bahsedildi, belki sadece showroom araçlarıdır, ben yanlış anladım belki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Haldun K yazdı:

Dün bir bayiye gidip yeni gelecek araç sorgulattım, hiç gelecek araç gozukmedi selective olarak. Eski kasa üretimi durmuş olabilir diye düşündüm. Ellerinde de çok fazla stok yoktu. Yeni kasa geliş tarihini de hala bilmiyorlar.

Neyseki siz biliyorsunuz :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.