Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Avrupa Yeniden Yapılanıyor

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford, Avrupa’da sürekli kar için dönüşüm planını hızlandırıyor.

• 2015 yılında tekrar kar etmeye başlayan Ford Avrupa, 2016’da ve ilerleyen dönemde karlılığı sabit ve yüksek tutmak istiyor.
  • Ürün stratejisi değiştirilerek daha fazla tutulan araçlar ve yeni araçlar ile devam edilecek şuan yapılmakta olan Crossover ve SUV seçenekleri gibi. Ayrıca daha az kar getiren araçlar artık satılmayacak.
  • 2016 yılında 7 adet yeni veya yenilenmiş (makyaj) model tanıtılacak, bunların üçü bildiğimiz üzere Focus RS, Makyajlı Kuga ve Edge. (Ek yorum: Yeni Fiesta (%100) ve makyajlı Mondeo yüksek olasıdır.)

Devamı: http://anasayfa.focusclubtr.com/ford-avrupa-yeniden-yapilaniyor/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Cem Boneval said:

Yakubum bir tanedir. Daha ondan önce davranabildiğim olmadı ki kaynak araştırmada pek de fena sayılmam. 

:yazyaz:@Cem Boneval Bey bir bilgi var sanırım bu paylaşılmamış. Bir bakayım paylaşılmamışsa paylaşacağım. İlk olur herhalde focusclubtr ' de :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Merakla ve dört gözle bekliyoruz 

özellikle fiestayla ilgili gün yüzü görmemiş gerçekleri heyecanla bekliyorum Yakup Bey

Bir Fiesta aldım ne hale geldik ya

focusa üvey evlat muamelesi yapmaya başladım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende Fiesta'yı merak ediyorum. Focus Mondeo vs belli tarzı var, onlar gider aynı kafada :D 

2-3 Mart gibi kopar kuyruk.

Araba muhtemelen tasarım olarak bitmiştir ama iyi sakladılar. Hiç görsel düşmedi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Bende Fiesta'yı merak ediyorum. Focus Mondeo vs belli tarzı var, onlar gider aynı kafada :D 

2-3 Mart gibi kopar kuyruk.

Araba muhtemelen tasarım olarak bitmiştir ama iyi sakladılar. Hiç görsel düşmedi.

Sizden bile saklamayı başardılarsa kutlamak lazım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.