Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 1.0 Ecobost Otomatik Tavsiye Eder Misiniz

Bülent Yılmaz

Önerilen Mesajlar

hayaller 1.0 turbo tam otomatik şanzıman, gerçekler 1.6 atmosferik çift kuru kavrama :)

1.0 otomatik var mı yok mu bilemiyorum, duymadım görmedim... ya cem abinin dediği gibi otomatik dizeli zorlamak lazım yada belki biraz daha bekleyip (bunun zamanıda muamma, mart gibi konuşuluyordu) 1.5 otomatik ecoboost düşünülebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tercihinizin net olması için kriterlerinizi de bilmemizde fayda var bence.

* Yıllık ne kadar km yaptığınız,

* Aracınızdan performans olarak tam olarak ne istediğiniz gibi...

Şuan net olan şey anladığım kadarıyla kesinlikle focus alınacağı.

Ben şuan araba alacak olsam büyük ihtimalle dizel otomatik alırdım. Ama focus alır mıydım? Orası muamma :)

(not: Aracımdan memnunum ve aracımı keyifle kullanıyorum)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Otomobil Dünyası > Test ve Yorumlarımız kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla 1.0 ın manuel viteslisi var bende. Çok keyifli bir motor. Sakin kullanımda hiç üzmüyor. Sert kullanımda ise 7.5 lt yakıtın üstüne çıkmıyor. Hele bunun otomatik viteslisi olsa tadından yenmez derim ben. Hatta yakın zamanda geliyormuş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 03.02.2016 at 07:02, Cem Boneval said:

Bence biraz bütçeyi zorlayıp dizel otomatik alın.

On 03.02.2016 at 02:13, Kutluhan A. said:

Öyle bir araç malesef bulunmuyor Bülent Bey... Benzinli modeller için şuan 1,6 Powershift modeli mevcut. Dizeller için ise 1,5.

Kutluhan kardeşim teşekkür ederim hanım sayesinde otomatiğe bi  kitlenmişik sorma sadece fiesta da otomatik olduğunu (1.0 lt)sayende farkettim.

On 03.02.2016 at 07:02, Cem Boneval said:

Bence biraz bütçeyi zorlayıp dizel otomatik alın.

Sn Cem bey abimiz

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.Fiestada 4 yılda 16200km yapmışım işimden dolayı şirket aracım mevcut o yüzden benzinli düşündüm hanımda merak sarınca şöförlüğe hem dizel hem otomatik çok lüks olacak benim için 

On 03.02.2016 at 09:11, Ahmet A. said:

Tercihinizin net olması için kriterlerinizi de bilmemizde fayda var bence.

* Yıllık ne kadar km yaptığınız,

* Aracınızdan performans olarak tam olarak ne istediğiniz gibi...

Şuan net olan şey anladığım kadarıyla kesinlikle focus alınacağı.

Ben şuan araba alacak olsam büyük ihtimalle dizel otomatik alırdım. Ama focus alır mıydım? Orası muamma :)

(not: Aracımdan memnunum ve aracımı keyifle kullanıyorum)

Sn  Ahmet bey

4 yılda 16200 km yapmışım hanımında öğrenene kadar çok fazla km yapacağını zannetmem yada ben öyle düşünüyorum.Performans istesede yapılacak gibi değil.Kendim işte yeteri kadar performans yapıyorum.Aslında fiesta dendi ama aynı araç olmasın dedik ford dan vazgeçemiyoruz.

On 03.02.2016 at 10:16, Yakup Çağatay said:

1.0 otomatik geliyor yakında. İlgili yerlere şey etmiştik.

Yakup bey iyi akşamlar

Ben otomatiği var biliyordum.Mart ayında mı gelecek ve ayrıca kasa  yenilemesi kaç senede bir oluyor yada bu kasa ne kadar daha gider.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

39 dakika önce, Bülent Yılmaz said:

Yakup bey iyi akşamlar

Ben otomatiği var biliyordum.Mart ayında mı gelecek ve ayrıca kasa  yenilemesi kaç senede bir oluyor yada bu kasa ne kadar daha gider.

Aksilik olmazsa öyle.

Buyrunuz: http://anasayfa.focusclubtr.com/hangi-ford-aliniralinmaz-guncel-satin-alma-rehberi/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey iyi akşamlar

4 yilda 16000 km 1.6 focus alsanız benzinli otomatik 3 lt fazla yaksın. (Yakmaz da) 16 km de 480 lt yılda 120 lt fazla yakar. 5tl desek 600 tl fazla yakıt için fiesta 1.0 yada focus 1.0 otomatik mantıklı gelmez. Alin 125 beygir atmosferik bir focus rahat edin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.