Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opel Reklamları

Semih O.

Önerilen Mesajlar

İticilikte sınır tanımayan reklamlar. İzleyip izleyip sinirlerini bozmak isteyenler için birebir. Reklamlar kadar seslendirme de felaket. Mesela çok sert bir konuşma yapmanız lazım ama şeker gibi bir ruh halindeyseniz ihtiyacınız olan bunları izlemek. Bak yine sinirlendim.

Yeni Astra

Sen ne yaptın Klopp abi demek isteyenleri de böyle alalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Semih G. said:

Bence ilk reklam güzel (dublaj dışında), altındaki mesajı gayet net veriyor. 

Ben konuya odaklanamıyorum ki abi. :D Bu reklamın mesajı anlatış şekli başka bir toplumsal yapıya göre, mesela Amerikan kültürüne göre, hani kolayı içip inek gibi sırıtır ya insanlar. Tavırlar ukala, her iki taraf da çok bilmiş, aşağılar bir tarafı, rahatsız edici bir iyilik halleri var ya da ben öyle görüyorum. Üründen çok ürünün diğer insanlarda yarattığı etkiyi satmak gib. Bu eski vintage tarzı reklamların yeni versiyonları gibi.

EdyXw7o5WP8.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.Reklam istenilen etkiyi seslendirme hariç çok iyi veriyor.. 2.reklam yayınlanmasa da olur..

Reklamları bilmem ama opelin arabaları astra j makyajlı kasadan itibaren çok hosuma gitmeye başladı donanım ve tip olarak.. Oturup çok da sürmedim orası ayrı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.