Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Lastik tercihi

Misafir

Önerilen Mesajlar

Bir kaç not da benden...

Tercihleriniz yerinde.

182PS araçla 215 tabandan vaz geçmeyin.

Yük indeksi 93 yeter, yani imalatta varsa, yoksa 07 biraz pahalı olur ama daha da iyi olur.

Continental üç set kullandım, iki PC2, bir PC5; hemen hepsinde taban ve balans problemi yaşadım, 4 adet lastiği garantiden değiştirdim zaman içinde.

Konforlu ama çabuk yıpranan yumuşak bir lastik. Ben 30.000 km'yi pek geçemiyorum. 

Hele ki Antalya'nın cam asfaltında. 

Test sonuçlarında hep iyi görünüyor, ama kullanıcı değerlendirmelerine aynı ölçüde yansımıyor, artık nasıl beceriyorlarsa...

Bir daha almam. 

Michelin de bu parayı hak edecek bir fark göstermiyor. Çoğu lastik gibi sertleşip kaymaya başlıyor. 

Şu anda GoodYear ilk tercihim olurdu. Her alanda denegeli ve başarılı. Biraz araştırın 350 TL civarına bulunabilir. Ebadı uysa Eagle F1 Asym 2 mükemmel olurdu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arac ecoboost mu? 

Pardon ben burayi atladim... Bu durumda

Cem abiye kesinlikle katiliyorum--keske

bir kere aksini yazabilsem--- kuvvetli arac 215 in altina dusmemekte fayda var, bana kalsa 225/45/17 takabilirdim ancak aracin onerilenler listesinde yok... Sonuc olarak 215 son kararim :) goodyear eagle assymetri2 cok iyi lastik...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben goodyear efficient grip performance kullanıyorum. 215/55/16. 

İlk aldığım zamanlarda bu ne yahu diyordum. Nasıl bir lastik, nasıl bir yol tutuş diyordum. Ya ben onun yolu tutmasına alıştım, ya da o ilk günkü kadar yolu tutmuyor. Yaklaşık 15 bin km olmuştur. Uzunca bir zamandır da öyle zorlamadım. Bazen sert döndüğüm virajlarda bu zamana kadar da bir tedirginlik yaşatmadı. Genel anlamda memnunum. 

Michelin almayın. Sıfır aldığımda michelin primacy hp vardı, 35 bin km falan kullanmışımdır. İlk günden son güne kadar hiç memnun olmadım yol tutuşundan.  Frenleme esnasında sıfır asfaltta acayip korkutuyordu. Viraj dönerken yine araba komple yana doğru kayıyordu. Velhasıl kötüydü o lastikler. :)

Dönelim goodyear a. 

Ben lastiklerin tanesini 250 ye aldım hepsiburada dan. 

100 tl chip para verdi kredi kartı.

100+100 de hediye çeki verdi hepsiburada... Lastikler bana 175x4 e geldi. Bunun ayrı bir memnuniyeti var tabi... 

Not: Hepsiburada şu an axess karta 1000 tl alışverişe 100 tl chip para veriyor. Uygunsa bi bakın derim. 

Kliksa unutulmamalı... Güzel kampanyalar yapıyor. 

Not 2: Aklıma gelmişken michelin cross climate mıydı neydi. Hem yaz hem kış lastiği, düşünün araştırın derim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Özer Aksu said:

Michelin den conti contiden goo year a döndük ? çok farklı tercihler var. Karar vermek zor 

hep goodyear kullanırım fabrika ile gelenler hariç..

yük endeksi 93 yeterli, boşuna fazla vermeyin..  ben kışlığı 205-60-16 aldım artık kasislerden pamuk gibi geçiyorum.. kasis yoksa şehirde orjinal ebat iyidir ve 300 e bulmanız lazım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşalr Goodyear 215/55 R16 97W EfficientGrip Performance Kliksa da 1.354,00 TL 100 TL hediye çeki ile beraber. 1.254,00 TL'ye geliyor. Ne derseniz ? Ayrıca dışardan alıp bulunduğumuz yerde taktırmanın maliyeti ne olur. 

71fe2292-e7b9-4cd8-b9f8-58f263e783e2.jpg

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.