Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç muayanesi

Önerilen Mesajlar

Bugün geçti araba ama şöyle kısa kısa notlarım var.

İki hafif kusur verildi biri yangın tüpü diğeri reflektör olmaması. Ama passat'ın bagaj kapağında reflektör vardı adam onu görmemiş. Zaten iki saat beklediğim için bu yanlış olmuş demedim tabii, yürüdüm gittim :D 

- Başta teslim ederken arabayı, 'bir şey lazım mı?' dedim. Yok dedi siz ön tarafta bekleyin. Peki dedim tam yürümeye başladım.İçimden 'niye gidiyorum ki buradan izleyeyim dedim geri döndüm' bir baktım adam müziği tam ses açtı gaza ani basışlar falan. Yandaki eleman da hiç yakışıyor mu abi sana bunlar deyip gülüyor eğleniyor :D Neyse dedim kıstı sanırım sonra sesi duymadım çünkü. Araba çıkışa geldi yine aynı adam el kol etti diğer tarafa gel diye (kontrol bitti). Peşine gittim rahat bi 5 dk bekledim dışarda çünkü koltukta naylon vardı koltuk kirlenmesin diye koydukları, sanırım daha bitmedi diye düşündüm. O sırada bagaja bakayım dedim ki adam açmış ilk yardım çantasını vs öyle ortalıkta duruyor eşyalar :D Radyo bu sefer haber kanalına geçmiş ve ses hala yüksek. Adam sonra verdi ruhsat gidebilirsin dedi, naylonu aldım çöpe attım.

Diğer çalışanlar da pek ciddi değildi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup hangi istasyonki ora? Ben Orhanlı da yaptırdım, elemanlar gayet iyiydi.

Yalnız benim arabanın gösterge ışıklarını sıfırlamış arkadaş (niye oynuyorsa orayla). Dün akşam gidiyorum, göstergeler kapkara. Baktıkca tansiyonum mu düşüyor benim dedirtiyor. Aklıma da gelmiyor nedense. Işıklarda düşünürken jeton düştü, bunun ayarı vardı dedim. Açtım, rahatladım :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Yalnız benim arabanın gösterge ışıklarını sıfırlamış arkadaş (niye oynuyorsa orayla). Dün akşam gidiyorum, göstergeler kapkara. Baktıkca tansiyonum mu düşüyor benim dedirtiyor. Aklıma da gelmiyor nedense. Işıklarda düşünürken jeton düştü, bunun ayarı vardı dedim. Açtım, rahatladım :) 

far yükseklik ayarı sanmıştır abi o 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Benim plakaya yapışan pulun ucu kalkmıştı yapıştırayım sonra dedim unuttum, bugün baktım tümden uçmuş. Ne olacak şimdi?

Hiç önemi yok hocam, ruhsatta yazıyor nasıl olsa, ilgili oradan bakar.

Gürkan Çakıroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim plakaya yapışan pulun ucu kalkmıştı yapıştırayım sonra dedim unuttum, bugün baktım tümden uçmuş. Ne olacak şimdi?

Araç muayenesi sonucunda plakaya yapıştırılan pulun zayi olması, herhangi bir sorun teşkil etmemekle birlikte, bir sonraki muayenenizde de soruna yol açmayacaktır. TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında gerçekleştirilen tüm işlemler elektronik ortamda kayıt altına alınmakta olup, TÜVTÜRK istasyonları, Emniyet Müdürlükleri ve Trafik Zabıtaları aynı elektronik sistem üzerinden yapılan işlemleri takip etmektedir. Aracınızın bir kontrole tabi tutulması durumunda esas alınan, elektronik kayıt ortamı ve araç ruhsatınızda yer alan bilgilerdir.

http://www.tuvturk.com.tr/soru-ve-cevaplar.aspx
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız benim arabanın gösterge ışıklarını sıfırlamış arkadaş (niye oynuyorsa orayla). Dün akşam gidiyorum, göstergeler kapkara. Baktıkca tansiyonum mu düşüyor benim dedirtiyor. Aklıma da gelmiyor nedense. Işıklarda düşünürken jeton düştü, bunun ayarı vardı dedim. Açtım, rahatladım [emoji4] 

Tuzla
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gün benim de muayene randevum var, ön cam çatlak olduğu için hafif kusur olarak geçecek, bi de buradaki istasyonun ilginç bir durumu var, adamlar far ayarı bozuk diyorlar sürekli :D

Bakalım  geçebilecekmiyiz. :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

0ae6ee944637115e59a3726493cfdea3.jpg

100.605 km. 4.5 yıl. (5 yıla daha yakın aslında)
Hafif kusur: İlk yardım çantası içeriği eksik.

Ford Focusa olan tutkum bir kez daha arttı.

Tutkuyu düşürmek istemem ama bakımlı araba 20 yaşında olsada geçer. Punto 9 yaşında geçti geçen sene, seneye 11 yaşında yine geçer. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.