Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kayak taşıma aparatı

Ziya Kokarağaç

Soru

Sitede arattım ama ilgili bir konu bulamadım.

Memleketime geri taşınıyorum.(Bursa'ya.) Arabam var, kış lastiğim, zincirim var. Kayak yapmaya bol bol çıkarım diyorum. Malum sonbahar-Kış ayları gelmeden takımları dizmek lazım. 

Çok eskiden indirimde bayağı ucuza alıp hiç kullanmadığımız bir manyetik kayak taşıyıcımız vardı. Boyaya vs. zarar verir mi bir fikriniz var mı?

Kayak taşıyıcı olarak önerilerinizi bekliyorum. 

Daha sonra kayak taşıyıcıyı uygulayıp bir çıkıp inince izlenimler, fotoğraflar vs ile bu mesajı yeniden düzenleyeceğim. (Kışa kısmetse)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ağustos ayında kayak konusu  da bayağı serinletti iyi geldi...

Her iki yüzey de temizse ve taktıktan sonra yön değiştirme konusunda zorlama yapılmaz ise birkaç günlük kullanımda gözle görülür bir şey olmuyor. Ancak çıkartırken tavan saçındaki bombeleşme insanı ürkütüyor. 

Yalnız kayağı tutan mekanizma/bağların sağlam olduğuna emin olun, yoksa biri çözülürse arkası çorap söküğü gibi gelebilir ve arka arabayı şişlemek dahi olası. 

Uludağ'a çıkış tamam ama Kartalkaya'ya gitmek gerekirse de hızı üç haneli rakamlar altında tutmakta yarar var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok büyük ihtimalle en az 3-4 kişi çıkarız. O yüzden arka koltuğu yatırmak bir opsiyon değil.

Zaten yeni teleferiği otellere kadar açtılar diye biliyorum.  2 kişi için yakılan benzin, karda alınan riske değmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ağustos ayında kayak konusu  da bayağı serinletti iyi geldi...

Her iki yüzey de temizse ve taktıktan sonra yön değiştirme konusunda zorlama yapılmaz ise birkaç günlük kullanımda gözle görülür bir şey olmuyor. Ancak çıkartırken tavan saçındaki bombeleşme insanı ürkütüyor. 

Yalnız kayağı tutan mekanizma/bağların sağlam olduğuna emin olun, yoksa biri çözülürse arkası çorap söküğü gibi gelebilir ve arka arabayı şişlemek dahi olası. 

Uludağ'a çıkış tamam ama Kartalkaya'ya gitmek gerekirse de hızı üç haneli rakamlar altında tutmakta yarar var. 

Sağolun hocam. Kilerden çıkarıp bağlama yerlerini vs iyice bir kontrol edeceğim.

Bombeleşme falan dediniz biraz korkuttunuz önce bir babamın araca takıp kontrol edeyim zaten çepeçevre parça boyalı, tavana da bir şey olursa benden olsun.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.