Jump to content

Ümit Vaysaloğlu

Moderatör
 • Toplam İleti

  7.122
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  5

Toplam Beğeni

4.421 Mükemmel

1 Takipçi

Ümit Vaysaloğlu Hakkında

 • Yaş 30
 • Derece
  RS

Profil Bilgileri

 • Yaş 30
 • Şehir:
  Kastamonu
 • Arabam:
  Focus 3,tit. X,park,sun
 • Meslek:
  Memur
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

4.737 profil görüntüleme
 1. Ümit Vaysaloğlu

  Focus 3 Bi-Xenon Montajı

  Vallahi ne yalan söyleyeyim, 6000 k ve çiftinin 180 TL’ye alınması bana çok cazip geldi. Osram da 6000 k 650 tl civarı. Ben biraz beyaz ışık istiyorum. Uzunları da Aşağıda linkini paylaştığım ürünle ya da muadili bir ürünle değiştirip daha beyaz bir görüntü almayı istemiştim. Philips H7 Tip Dıamondvısıon Ampül Seti 104929 https://www.hepsiburada.com/philips-h7-tip-diamondvision-ampul-seti-104929-p-HBV00000273Q5?magaza=Otovera Tabi bunun yanında beyaz görüntü için Osram’ın 650 tl lik ürününden iki adet alıp 1300 tl vererek de sağlayabiliyoruz. Kulağa da pek hoş geliyor. İki ampüle 1300 tl verdim demek, o beyaz renk kadar havalı.
 2. Ümit Vaysaloğlu

  Focus 3 Bi-Xenon Montajı

  https://www.hepsiburada.com/spectre-d3-s-6000-k-beyaz-isik-xenon-ampul-p-HBV000002MNHW?magaza=Hepsiburada Şöyle bir ürün buldum. Evet belki Osram kadar kaliteli olmayabilir. Ama çift almak için 650 TL civarında bir para vermek gerekiyor ki, bu miktarı şu an vermek istemiyorum. Bu ampül hakkında bilgisi olan falan var mı? Bunu alırsak ne olur, sorun vs yaşar mıyız?
 3. Ümit Vaysaloğlu

  Ford Focus Mk4 Türkiye Donanım Ve Motorları (7 Ekim Güncel)

  Bu yine mi yok.
 4. Ümit Vaysaloğlu

  Yazlık Lastik Tercihi

  Ben Falken alırken, bayide dunlop ta vardı. Diş deseni, etiket değerleri hepsi aynıydı. Fiyatları da çok yakındı. Adet başı 10-15 TL fark vardı. Sadece dunloplar 2017 üretimdi. Ne farkı var dedim. Aynı fabrikada üretiliyor. Hiç bir farkı yok dedi. Ben de Falken aldım. Bilinen bir farkı var mı?
 5. Ümit Vaysaloğlu

  Focus 3 Bluetooth Eşleşmiş Cihazları Silme

 6. Ümit Vaysaloğlu

  Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

  Araç kaç binde? Genelde uzun yolda kullanıyorsunuz. Baskı balatayla ilgili ne şikayetiniz var?
 7. Ümit Vaysaloğlu

  Focus 3 Bi-Xenon Montajı

  Şimdi mesele kaliteyi ucuza almakta. Bir sorun daha var tabi, Tek mi, çift mi?
 8. Ümit Vaysaloğlu

  Focus 3 Bi-Xenon Montajı

  Gayet zormuş. O yüzden daha müsait bir zamanda video çekip paylaşacağım. Uygulayabildiğim kadar kuvvet uygulayarak saat yönünün tersine çevirdim.
 9. Ümit Vaysaloğlu

  Focus 3 Bi-Xenon Montajı

  Ampülü söktüm. Sanıyorum patlamış.
 10. Ümit Vaysaloğlu

  Focus 3 Bi-Xenon Montajı

  El girmiyor o Çetnik’lerin olduğu yere. Çentikler karşılıklı ve sağdaki sola çevirmeye, soldaki sağa çevirmeye uygun. Ne yöne çevirmemiz gerektiğine ilişkin bir işaret de yok. Neyse eve gidince tekrar bir deneyeceğim. Ancak hiç bir kaynak yok. Ne Google, ne YouTube da bir içerik bulamadım ampüllerin sökülmesiyle ilgili...
 11. Ümit Vaysaloğlu

  Focus 3 Bi-Xenon Montajı

  Osram marka D3s xenon ampül 7 sene ve 141 bin km sonucu sanıyorum ömrünü tamamladı. Bu nedenle ampülleri değiştirmem gerekti. Ancak ampülü sökemedim. Farı söküp eve aldım. Ampül bağlantısını söktüm ama ampülü farın içinden çıkartamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
 12. Ümit Vaysaloğlu

  Sabah ilk Harekette Tekleme

  Malesef daha ilgilenemedim.
 13. Ümit Vaysaloğlu

  Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

  141 bin kere maşallah.
 14. Ümit Vaysaloğlu

  Ford Motor Yağları Ve Tavsiyesi Listesi (focus 1, Focus 2, Focus 3)

  O açıklamasını okumuştum Cem Abi'nin. DPF ye güvenmek, normal şartlarda tamam ama, Türkiye'deki yakıt kalitesi ve Türkiye'deki şartlar göz önünde bulundurulduğunda da aynı durum geçerli mi acaba? Gerçi dpf li yağ kullanan bir çok VW grubu araçta da dpf problemiyle karşılaşanları duyduk. Sonuç olarak net bir şey söylemenin gerçekten zor olduğu bir durum herhalde.
 15. Ümit Vaysaloğlu

  Ford Motor Yağları Ve Tavsiyesi Listesi (focus 1, Focus 2, Focus 3)

  Bu kafa karışıklığına sebep olan ise sanıyorum Ford'un kendisi. Araçlarımızda DPF bulunmasına rağmen, DPF'li araçlar için üretilen yağ değil de, dpf siz araçlar için üretilen yağ bizim araçlarımız için uygun olan yağ. Bu da kullanıcılarda kafa karışıklığına sebep oluyor. Aklıma iki şey geldi şu an. Ya Ford "kardeşim benim aracımın dpf sine bişey olmaz, biz yaptık mı adam gibi yaparız..." diyor, ya da VW nin emisyon skandalı hesabı, Ford'da dpf ile ilgili bir uyanıklık yapmış olabilir mi?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.