Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Bana daha çok antifiz kokusunu andırıyordu.zaten kalorifer sıcağa getirince kapalıyken ızgaralardan ince bir duman çıkıyordu sigara dumanı gibi.açinca kesiliyordu sonrasında bu duman çoğaldı.ve bende değiştirdim
 3. Today
 4. Kesin gelmez yarın sabah şubeye geldi sms'i gelir. Sonrada transfer e geçer.
 5. Benim de N11, süratla çalıştıklarını görünce mecbur kalınca alıyorum sadece Daha önce N11'de kayıtlı dahi olmayan ama bunların hafızasındaki adrese yollamışlardı ki acil almam gerekiyordu o zaman. Müşteri hizmetlerine şikayet edince, yollayan şube çalışanı beni aradı onunla da kavga etmiştim adam benim suçum değil deyip duruyordu ben de N11 size onlarda kayıtlı olmayan adresi nasıl verecek ki diyordum velhasıl paketin üstündeki n11 adresi doğruydu. O olay sonrası "benim tüm adreslerimi silin sizden" diye kaç kere söyledim, şimdi kontrol ediyorum takipten **** ile adres gözüküyor malum onlar da yanlış ve alakasız şubeye yönlendirmişler Allah bilir nereye gidecek. Yarın gelmeyeceği kesin
 6. Sırf bu yüzden n11"den birşey almaya korkar oldum. Her kargoda yanlış şube, sonra doğru şubeye sabah 9 da gelince şubede bekletme klasik artık.
 7. Nasil bir koku yapıyor? Isınmış plastik kokusuna benzer bir koku mu?
 8. Sürat kargo sürat kargo sürat kargo... Her zamanki gibi adresi ve teslim şubeyi yanlış girmeyi beceriyorlar... Diyecek bir şey bulamıyorum gerçekten israf bu şirket.
 9. %'ye vurunca o adamı etkileyecek para değil, bir de +1 garanti; pek bi mantığı yok bence. Zaten mantık olayı, tek hat mevzusundan sonra bende külliyen yok oldu Ayrıca bu yapılanda adalet falan düşünüldüğü yok, öyle olsa fiyatına göre %20 çekerlerdi 2000 TL'lik cihazdan da 1500 istiyor Neyse yine kapitalizm kazandı, bkz: Apple, Samsung vb.
 10. Hocam öncelikle kapakla birlikte kullanılan jantlar çelik jant, kapaksız olanlar ise alüminyum alaşım jant olarak geçiyor literatürde. Bu şekilde arama ve araştırma yapmanızda fayda görüyorum. Bu boyutların hiçbirinde teknik sıkıntı yaşanmaz. Başka sıkıntılar yaşanır mı? Örneğin yanlış taban ölçüsüne sahip lastikler ile evet yaşanabilir. Biz size daha fazla nasıl yardımcı olabiliriz hiçbir fikrim yok açıkcası. Kullanım kitapçığındaki veya kapıdaki lastik ve jant ölçülerine bağlı kalın yeter ilk aşamada.
 11. Hayıflanma yok ki, para var huzur var Yukarıda söylediğinin cevabını vermişsin adalet konusunda eyvallah ama imkanları insanlar kendileri yaratır...
 12. Aklı selim ile düşününce bunun eleştirilebilecek fazla bir yanı yok... Ne yanı burada İngilizcesi olmayan yada yurtdışına çıkmayan, yada çıkan tanıdığı olmayan biri paşa paşa TR'deki rakamları verecekken diğer imkanlara sahip kişi yurtdışından indirimli telefon alacak? Olacak iş değildi tabi ki... Dürüst olayım, aynı işi bende yaptım, yalan yok. Ama mantıklı ve adil değildi. Adalet nedir bu ülkede diye sorsan muhabbet boka sarar ayrı konu. Çok girmeyeyim oralara ama, çok hayıflanmayalım derim.
 13. Evet arkadaşlar olayın müsebbibi bulundu. Bize de Alamanyadan İphone 6 gelmişti.170 tl ye kaydını yaptıktan 1 hafta sonra 620 tl ye çıkmıştı.Tamam kaçak olmasında sen içeride ki telefona da vergi bindiriyorsun.Nasıl olacak bu iş?
 14. Tek sim kanunu başlamadan 2 telefon kaydettim (hanıma ve oğluma) Ama bu kanun en çok beni vurdu, 2000 yılından beri hiç yurtiçi telefon almayan ben şimdiden sonra ne yapacağım bilmiyorum...
 15. 11 kuruşluk indirim popa fiyatlarına yansıyacak Bu çerçevede benzinde 22 kuruş dolayında bir indirim gündeme geldi. Ancak, devletin "eşel mobil" sistemi kapsamında ÖTV'den 9,5 kuruş alacağı bulunuyor. Bu tutar, KDV'siyle birlikte 11 kuruşa çıkıyor. Kalan 11 kuruşun indirim olarak bugün pompa satış fiyatlarına yansıtılması bekleniyor. Motorinde çift haneli indirim Peki, motorinde durum ne? Motorinde de benzer bir gelişme söz konusu. Uluslararası piyasalarda ürün fiyatı düşüyor. Motorinde de en geç hafta başında çift haneli tutarlarda indirim yapılmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.
 16. Yukarıda yazdığım buydu işte --0 dakika sonra eklendi-- Fiyat öyle evet çünkü komple koltuk ve mekanizma...
 17. Servise gittim iki defa bi çözüm bulamadılar. Mekanizma değişirse düzelirmiş onunda 5 bin lira ücreti varmış. Garanti kapsamına girip girmediğini ise bilemiyolarmış. Birde servisteki usta bana inanmadı olmazmış öyle şey. Biraz uğraştı beceremedi üstüne üstlük de kaldıraç kolu biraz laçkalaştı
 18. Vergisini bir seferde yatıracak kadar zengin olmayanlara hatırlatma: Ay sonuna kadar vakit var. KK 2-3 taksit bile yapıyor. Benim arabalar eskimiş bayağı, ikisine 500 TL civarında ödedim.
 19. Çok ilginç.Pek bilimsel bir tanım olmayacak ama aracı bir üfürükçüye gösterin.3 harfliler gece aracı kullanıyor olabilir.Ya da mekanizmanın krikosu bozulmuş olabilir.Ağırlık olmayınca kendini yukarı atıyordur.Elinizle de zorlayıp kolu kullanmadan yukarı geliyor mu bir kontrol edin bence.
 20. Benim Focus'ta tam tersi oluyor, yavaş yavaş dibe çöküyor, ama birkaç hafta içinde...
 1. Load more activityFocus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.