Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Announcements

• Yakup Çağatay

[ÖNEMLİ MUTLAKA OKUYUNUZ] Görünmeyen Resimler Hakkında   08/06/2015

Devletimiz i.imgur adresini engellemiş bulunmakta, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir. Google dns gibi 8.8.4.4  İlginize Teşekkürler. NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir, diğerlerinde problem bulunmamaktadır.  
    • Yakup Çağatay

Yeni Konu Açmadan Göz Atınız - Etiketleme Sistemi   06/20/2016

Sizlerden Ricamız;   Örneğin bir web sayfasında Büyük Başarı: Türkiye:4 – İtalya:0 başlıklı bir yazı gördünüz. Bu yazının etiketleri yazar tarafından şöyle oluşturulmuş olabilir: Türkiye, İtalya, Futbol, Galibiyet, milli takım.   Bu sistemle aranılan konu çok daha kolay bulunur. Etiketler içinde Türkiye İtalya Futbol şeklinde bir arama yapmak sizi istediğiniz sayfaya çok hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.   Yeni Konularınızı açarken eğer etiketleme yapmak istiyorsanız bu kurallara göre yapmanız olacaktır, aksi taktirde tüm hataları düzeltmeye kalkmamız çok zaman alıyor ve düzeltme yapılana kadar yanlış sonuçlar çıkıyor..   Eğer yapmak istemiyorsanız lütfen boş bırakınız... Yapmak istiyorsanız ilgili KELİMELERİ VİRGÜL (,) İLE AYIRIN LÜTFEN. FARKLI İŞARETLER İLE DEĞİL.   Özen gösterip ilgilenen herkese teşekkürler FocusClubTr.com
“ER-OL
Ali Patat

Ultragrip 8

67 posts in this topic

UG8 iyidir candır.. Geçen kış milletin kaydığı, pati çektiği yokuşlarda keçi gibi tırmandı maşallah.. çok memnunum ben..

Bugün bu lastikler için 6 taksit 860 tl fiyat verdiler 10 tl bile indirim yapmadılar :) 1-2 gün içide michelin veya goodyear arasında seçim yapıp taktıracağım ben de...

goodyear 4 lastiği aynısını hepsi burada dan 795 tl ye az önce aldım...kargo bedava.
1 person likes this

goodyear 4 lastiği aynısını hepsi burada dan 795 tl ye az önce aldım...kargo bedava.

Üstad, lastikleri değiştirmek için herhangi bir servise yönlendiriyorlar mı?

Yönlendirmiyorlarsa ilave ödenecek taktırma ücretiyle aynı hesaba gelir gibime geliyor.

Bu durumda direkt gidip bayiye değiştirteceğim lastikleri...

1 person likes this

Üstad, lastikleri değiştirmek için herhangi bir servise yönlendiriyorlar mı? Yönlendirmiyorlarsa ilave ödenecek taktırma ücretiyle aynı hesaba gelir gibime geliyor. Bu durumda direkt gidip bayiye değiştirteceğim lastikleri...

Bende bunu merak ediyordum. Yazlık lastikle kışlık lastiği kıyaslama hatasından döndükten sonra aklımda sadece bu kaldı :)

Yönlendirmiyorlarsa ilave ödenecek taktırma ücretiyle aynı hesaba gelir gibime geliyor.

Sadece Istanbul içi ücretsiz servis imkanı veriyor.

1 person likes this

Sadece Istanbul içi ücretsiz servis imkanı veriyor.

Bilgi için teşekkür ederim.

Kartı evde unuttuğum için benim lastik değişim işi yarına kaldı :) hayırlısı bakalım....

cem beyin de dediği gibi istanbul içi ücretsiz ben kendim hallederim :)

Goodyear UG 8

Kesinlikle sorunsuz, 2012 üretim tarihli. Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. Ben aldım, bir arkadaşıma da tavsiye ettim, o da aldı.

ümit bey tavsiyenizle bende az önce 4 tane aldım..montajını da kendim yaparım artık.

ümit bey tavsiyenizle bende az önce 4 tane aldım..montajını da kendim yaparım artık.

Güle güle kullanın.

Kastamonu'da en ucuz 215 tl ye buldum. O da takmıyordu. Takan en ucuz yer 225 tl ye satıyordu. Ben 795 tl ye 4 tane aldım.25 tl ye de gittim taktırdım. Toplam 820 tl ye geldi. 25-30 tl gibi rakamlara takıyorlar galiba lastikciler.

205-55-16 22.ayın 2012 üretimi 760 tl ödedim. ayarlar dahil, iyi fiyata almışım ben :)

205-55-16 22.ayın 2012 üretimi 760 tl ödedim. ayarlar dahil, iyi fiyata almışım ben

Ne zaman aldınız.

Goodyear UG 8 dir değil mi?

Biz buna büyükşehir etkisi diyoruz.

1 person likes this

Ne zaman aldınız.

Goodyear UG 8 dir değil mi?

Biz buna büyükşehir etkisi diyoruz.

Ters etkileri de çok malesef :mad::)

3 people like this

Ters etkileri de çok malesef :mad::)

Dört lastiği takmaya elli lira isterler muhtemelen. :huh:

Dört lastiği takmaya elli lira isterler muhtemelen. :huh:

Ben de öyle düşünüyorum.

O yüzden 860 tl 6 taksit şeklinde bayiye taktıracağım yarın.

Kendim takamam :)