Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sis Farına Xenon Uygulaması Için Gerekenler Nelerdir?

Önerilen Mesajlar

Güzel olan şey herkesin yaptığı birşey midir yoksa kendi beğendiğin midir ?

Şu sis farına xenon'u sokakta gördüğüm nekadar çaça araba varsa hepsinde var :)

Fara ugyulama çakma xenon'lardan ötürü maliyeti ucuz olduğu için herkesin yaptırdığı birşey ...  

Normalde xenon far'ın çalışma mantığını bilsen zaten taktırmaman gerektiğini bilirsin ... Orjinal xenon farlar ilk açıldığında önce bir yere patlar ondan sonra yavaşça yerini bulur ... Sen sis farında onu açtığın anda  o çakma photonlar karşındakinin gözünü yakacak , otomatik yükseklik ayarı olmadığı için araç her esnediğinde önündekinin arkandakinin gözlerini alacak ... Onu bırak tesisatta kaçak kuçak olsa araban alev bile alabilir ...

Çok güzel ben sis farıma xenon taktıracam çok beğeniyorumla olmaz bu işler ... Benimde çok hoşuma gidiyor arabama alev püskürtücü takacam olurmu yani ...

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu sis farına xenon'u sokakta gördüğüm nekadar çaça araba varsa hepsinde var :)

Fara ugyulama çakma xenon'lardan ötürü maliyeti ucuz olduğu için herkesin yaptırdığı birşey ...

Normalde xenon far'ın çalışma mantığını bilsen zaten taktırmaman gerektiğini bilirsin ... Orjinal xenon farlar ilk açıldığında önce bir yere patlar ondan sonra yavaşça yerini bulur ... Sen sis farında onu açtığın anda o çakma photonlar karşındakinin gözünü yakacak , otomatik yükseklik ayarı olmadığı için araç her esnediğinde önündekinin arkandakinin gözlerini alacak ... Onu bırak tesisatta kaçak kuçak olsa araban alev bile alabilir ...

Çok güzel ben sis farıma xenon taktıracam çok beğeniyorumla olmaz bu işler ... Benimde çok hoşuma gidiyor arabama alev püskürtücü takacam olurmu yani ...

Öncelikle xenon takmayı düşünüyorum dedim ve marka veya özellik belirtmedim o kadar para verip bu arabayı alıyorsam parasını verir onunda iyisini taktırırım .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence de son derece gereksiz bir uygulama. Daha da güzel görünmüyor ki araç. Uygulayanlar kendini kandırıyor.

Ama yine de merak ettim. Xenon olunca, onun bir de kiti olması gerekmiyor mu, sadece ampul yetiyor mu?

hayır, balastta gerekiyor.

Öncelikle xenon takmayı düşünüyorum dedim ve marka veya özellik belirtmedim o kadar para verip bu arabayı alıyorsam parasını verir onunda iyisini taktırırım .

çakma xenonun kalitelisi idye bişey yok adı üstünde çakma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozaman aracına uygun ampulun değerlerini servisten öğren ondan sonra  http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/philips-h11-crysal-vision-55-w-halojen-ampul-162767984

linkteki gibi halojen ampul al , masmavi yanar kimseyide üzmez ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence bırakın arkadaş taktırsın.Bir iki kişiden uyarı alınca trafikte,belki kendiliğinden vazgeçer geri söker,taktığına pişman olur.

1 müsibet bin nasihatten iyidir.

Yanlış anlama ama buradaki herkes bu işin olması gerektiği halini bildiği için uyarıyor ve 1 kişiyi bile bu saçma zenon sevdasından vazgeçirsek iyidir diye bakıyor. Kendi ağzınla dedin bu kadar para verip bu arabayı aldıysam diye tamam işte bu kadar para verdiğin arabayı niye Doğan/Şahin'deki apaçi adamlarla eşit şekilde göstermeye çalışıyorsun,bırak bu işleri onlar yapsın. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahin 5 ileri'nin değişmez aksesuarı ... arıza lambası yakmayan Xenon Kit,  kargo - kdv - montaj dahil 69TL ... kredi kartına 9 taksit'te yapıyorlar  :)

... o xenon'un yanına bir de manitu yaptın mı?  Fahri Şahin'ci olarak klübe kabul edilme garanti, tabi -apaçi- saç kesimi şart. O olmadan olmaz. 

11034206_442038155947637_868888085560014

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence bırakın arkadaş taktırsın.Bir iki kişiden uyarı alınca trafikte,belki kendiliğinden vazgeçer geri söker,taktığına pişman olur.

1 müsibet bin nasihatten iyidir.

Yanlış anlama ama buradaki herkes bu işin olması gerektiği halini bildiği için uyarıyor ve 1 kişiyi bile bu saçma zenon sevdasından vazgeçirsek iyidir diye bakıyor. Kendi ağzınla dedin bu kadar para verip bu arabayı aldıysam diye tamam işte bu kadar para verdiğin arabayı niye Doğan/Şahin'deki apaçi adamlarla eşit şekilde göstermeye çalışıyorsun,bırak bu işleri onlar yapsın.

Bu konuyu açarken taktırmayı düşündüğümü söyledim ,nasıl uygulandığını öğrenmek ve serviste sorun yaşayıp yaşamayacığımı öğrenmek istedim ama aldığım cevaplar sadece xenonun olumsuz yönünde oldu

Şahin 5 ileri'nin değişmez aksesuarı ... arıza lambası yakmayan Xenon Kit, kargo - kdv - montaj dahil 69TL ... kredi kartına 9 taksit'te yapıyorlar :)

... o xenon'un yanına bir de manitu yaptın mı? Fahri Şahin'ci olarak klübe kabul edilme garanti, tabi -apaçi- saç kesimi şart. O olmadan olmaz.

11034206_442038155947637_868888085560014

Sizin o şahininizle ne yaptığınız veya ne yapacağınız beni ilgilendirmiyor aracımda şahin değil yapacağımda o değil siz yapıyorsan veya yapmak istiyorsanız ben size yardımcı olamayacağım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu konuyu açarken taktırmayı düşündüğümü söyledim ,nasıl uygulandığını öğrenmek ve serviste sorun yaşayıp yaşamayacığımı öğrenmek istedim ama aldığım cevaplar sadece xenonun olumsuz yönünde oldu

İşte hiç bilgi kirliliğine gerek olmadan,boş yere kafanı ağrıtmadan bu işten vazgeç deniyor kısaca. Sonra trafikte biri çıkar,laf eder canın sıkılır boşver. Ona vereceğin parayla başka şeyler yapabilir en basitinden depoyu doldurup gezer,daha çok eğlenirsin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.